Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7575
Players nickname
Valentino Haze
Administrators nickname
Micheal Goat
Date
Feb 3, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/GrCUT2o

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
390
Dobro vece draga administracijo mujo i abrahame
Naime dobio sam ban za
G.P 1.1 Naravno obavestio sam muju da mi se pokvario pc i da prelazim na drugi dok ne popravim svoj
Stvarno mi je zao zbog ovoga nisam nista prekrsio niti bilo sta dosta ljudi sam upoznao na ovom projektu dosta administracija prati moje strimove trudim se da svima bude top mujo je pa cak bio tu na strimu kao i ostali admini uvek je bila bleja zezanje i smejanje stvarno nisam zeleo da dodje do ovoga bio sam kod brata na kompu kao i u igraonicu jer nisam mogao uvek biti na bratov komp sobrzirum da sam aktivan 24 7 stvarno imam mnogo prijatelja na ovom projektu i nebi zeleo da ih izgubim Molim za appel sto se tice money wipe za unban Prihvatam.
 

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
390
Ovo je naj toxični igrač na grandu.
Nemojte ga banovan za 1.1 nego mu dajte Blacklist za cjeli život.
Vi ne znate kolko je ovaj igrač toxičan.
Umjesto da uljepšava grand sa RolePlayom on ide protiv roleplaya.
I toxira kolko može.

Ti si rekao da ti se pokvario komp da ćeš u igraonici igrat..
Izjednom igraš i na bratov kompu sad igraš 😂
Pa kolko vreme trebaš da popraviš komp? 😂😂
hvala bogu da sam popravio oomp i da imam komp od 2000e a ti ga nikad neces imati i ja toxican nisam i ne krsim pravila koliko krsite vi kad vas robam pa moram dvevno 10 puta da vas kacim da bi naucili da postujete pravila i ne radite lta i ne grizete Mg dok ste bez svesti morate shvatiti jednu stvar da pola objava je sa EN servera a pola sa Rs a da jos ovo vise je odbijeno nego prihvaceno tako da Izvolte!
 

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
390
Nisam ja kriv sto ste vi ljubomorni i sto morate kukati kad vas robam i raditi lta pa ste dosli ovde da mi pisete jer private ne smete velika je razlika ljudi ovi vasi komentari za toxicnost sami vi pokazujete koliko ste toxicni i koliko volite da neko dobije ban j znam da nisam jedini i da ih ima ali razmislite malo pre nego sto kazete nesto a veruj te mi da ste ci dibili ban vi bi kukali i vristali jer pre svega vi ne snate pojentu ove igre nego samo vredjate i psovate a kd vas neko roba LTA MG samo to i znate raditi procam za ove sto su konentarisali objavu jebiga ja sam samo realan !!
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,272
Odbijeno, pravilo prekrseno 2023-10-14 13:54:59. Posto je ovo twink nije appelable
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom