Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
49399
Players nickname
Skakic Makic
Suspect ID
50392
Date of violation
Feb 5, 2024
Time of violation
23:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=kkq54qpq3M8&ab_channel=Jov1c

zoxx neon

Player
Player
Joined
Nov 13, 2023
Messages
49
meni je gore u cosku pisala green zona neko ko se zglicao nisam nikakve citove koristio
 

zoxx neon

Player
Player
Joined
Nov 13, 2023
Messages
49
nemam pov na zalost ja sam bio kod bolnice pa sam iso f1 i na fem kucu i pisalo mi je green zona gore kako neznam i mom prijatelju je isto bino na luki imae igraca je kodic stefan pitaj te ga u in game
 

Stefan Kodic

Player
Player
Joined
Jul 3, 2023
Messages
74
to je glitch brate morao sam al f4 da se resi jer mi je pisalo gore green zona cak i ako sam u red zoni
 

zoxx neon

Player
Player
Joined
Nov 13, 2023
Messages
49
dao bi vam pov ali je glic jer su serveri malo zbagani zbog novih ažuriranja ja citove nebi koristio i da znam skinuti vec bi automatski dobio ban i od mojih clanova iz fema sve ukupno koliko ih je imalo glic iz mog fema ukupno ih je 6
 

Zvonimir Varjacic

Player
Player
Joined
Jan 19, 2024
Messages
29
dao bi vam pov ali je glic jer su serveri malo zbagani zbog novih ažuriranja ja citove nebi koristio i da znam skinuti vec bi automatski dobio ban i od mojih clanova iz fema sve ukupno koliko ih je imalo glic iz mog fema ukupno ih je 6
dobro ali ako si video da je zglicano mogo si da odes odmah a ne da stojis tu pola sata da ne mozemo kutiju glupu da uzmemo
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom