Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader Aplikacija za LifeInvader | Jaki Panj

Rejected
Status
Not open for further replies.

Jaki Panj

Player
Player
Joined
Jun 24, 2023
Messages
148
Informacije:

1. Vaše ime IRL:
Jakov
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosjek online po danu: 3-4h (vikendom 7h i vise)
5. Vaš Discord: jak0v_uros3vic
6. Vaše ingame ime: Jakii Panj
7. Vaš ID: 45040

Dodatne informacije:

1. Lider za:
LifeInvader

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?
-
Zelim biti leader LifeInvader-a zato sto je ova organizacija veoma bitna za ovaj server i mislim da bih se odlivno pronasao kao leader iste.
- Zelim biti leader ove privatne organizacije zato sto je ovaj posao veoma zanimljiv i treba dosta strpljenja za ovu organizaciju.
- Ova organizacija bi procvetala u najboljem mogucem smislu uz mene kao leadera i moje ljude uz mene.
- Uslovi curatora ce biti ispunjeni u najvecem sjaju.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
-
Roleplay ce biti dosta efikasniji i bolji od proslih uz funkcije koje mi pruza ova organizacija.
- Roleplay ce biti dosta ozbiljniji te ce vise ljudi hteti da aplicira za ovaj posao.
- Potrudicu se da uz moje ljude odrzimo najbolju obuku novim clanovima u pisanju brzih oglasa, te da svaki poslati oglas bude objavljen u roku od 2 minuta nakon slanja.
- Svake nedelje ce se odrzavati Talent Show koji ce pokazati najbolje talente u ovom gradu.
- Imacemo odeljenje koje ce biti zaduzeno za snimanje akcija sa policijom (uz njihovo odobrenje), tj. kako oni stite ovaj grad uz njihovu profesionalnost.

Hvala na citanju moje prijave i srecno drugim kandidatima!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom