Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Denis Miic

Player
Player
Joined
Apr 12, 2023
Messages
18
1. Vaše ime IRL: Denis
2. Vaše godine: 27
3. Vremenska zona: +1 GMT
4. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): 12h
5. Vaš Discord: deniiiiiiiis
6. Vaše ingame ime: Denis Mic
7. Vaš ID: 38197


Dodatne informacije

1. Lider za.... : LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje):
  • Kao posvećeni član Lifeinvader-a, bio sam svedok ogromnog potencijala koji naša organizacija poseduje. Vođen sam nepokolebljivom strašću da vodim i vodim rast Lifeinvader-a u nove horizonte.
    Osiguraću da Lifeinvader ostane na čelu medijskih inovacija, privlačeći pažnju naše publike na nove uzbudljive načine.
    Posvećen sam stvaranju motivisanog i angažovanog tima koji se ističe u svojim ulogama. čast mi je da kažem da sam bio u prvom mandatu Lifeinvader-a. Bliska saradnjI sa izuzetnim HC timom kao pripravnik, osnovu za moje trenutno privremeno rukovodstvo danas. Brzo sam se popeo u rangu sa lakoćom zbog svoje radne etike i spremnosti da radim u svakom odeljenju kada je pomoć bila potrebna. Moj trostruki šešir i visoko komandno iskustvo su mi omogućili da preuzmem prelaznu rukovodeću poziciju što mi daje samopouzdanje da znam da ću održati uspešan mandat sa svojim posvećenim, talentovanim i vođenim timom.


    3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
    Kao prvo i osnovno smanjio bi cene svega posto ne moze svaki građanin da si priusti oglase
    Pravio bi evente svaki 2-3 dan kao i nagradne igre
    Naravno bila bi saradja sa drugim organizacijama kao npr posle uspešne talačke situacije tim reportera bi bio spreman da obavesti građanine o desavanju
    Uveo bi da svaki dan ima svoje značenje sto dalje znači da bi svaki dan imao svoje ime kao npr dan zagrljaja, dan venčanja, dan ljubavi...
    Jedna od ključnih stvari je održavanje redovnih nedeljnih sastanaka kako bismo prikupili povratne informacije od svih zaposlenih. Time ćemo imati bolji uvid u stavove i sugestije svih zaposlenih kako bismo uvideli sta možemo uraditi da se podigne nivo ove ogrnazacije.
    Uveo bih višednevni sisitem obuke novih članova. Pod ovim podrazumevam da bi svaki novi član (pod tim mislim onaj koji nikada nije bio u ovoj organizaciji) prolazio detaljnu obuku sa instrutkorima.
    Po zavšetku obuke prošao bi test, što bi značilo ako prođe da bi bio raspoređen u jedinicu i poceo aktivno da radi.
    Ovim bi postigli veći produktivnost i efikasnost, jer dosta ljudi koji uđu u organizaciju nakon dva ili tri dana izađu. Ovim bismo pronašli istinski ljude koji žele da se posvete ovoj organizaciji i rade kao tim.

 

Carlos Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 1, 2022
Messages
1,371
Prihvaceno

Intervju ce biti odrzan sutra (Ponedeljak, 12.02.2024) u 19:00 budite na GrandRP diskordu u cekaonici!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom