Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban Appeal IRL threating | Miki Delon

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
267
Players nickname
Manolo_Ribera
Administrators nickname
Miki_Delon
Date
Feb 9, 2024
Time
12:13
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/596375/#post-2165603

radomir

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
158
Postovana Administracijo

Pisem zalbu povodom ovog sto se desilo ja ovo sve sto sam pricao nisam mislio kao IRL PRETNJU vec in game (to je zadnje sto bi uradio) posto sam koristio icc chat
bio sam nervozan zbog nekih privatnih problema pa sam psovao ni na kraj pameti mi nije bilo da nekog vredjam ili pretim ooc nekog
sve ovo sto sam pominjao je bilo vezano za igricu jer ja tog momka ni ne poznajem u pravom zivotu i prozivali smo se oko klub ceta .

Ako je moguce skidanje kazne izvinjavam se u svakom slucaju al ponavljam ovo stvarno nisam milsio OCC jer sam stari igrac i izbegavam da krsim pravila

Uz duzno postovanje nadam se da cete ovo razmotriti jer mislim da sam odavno ovde i za svo ovo vreme nemam kazni
jos jednom se izvinjavam na mojim ruznim recima i nadam se da ce te mi dati unban jer stvarno mi ovo nije bilo ni na kraj pameti niti u zelji da uradim tako nesto.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
7,872
Odbijeno, "necu preko chata da ti kazem vec dodjem uzivo" je prijetnja IRL tako da ban ostaje
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom