Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
5294
Players nickname
Mare Vladimirovic
Administrators nickname
Miki Delon
Date
Feb 9, 2024
Time
11:23
Proofs
xxx

Mare123Mare

Player
Player
Joined
May 15, 2023
Messages
19
Dobar dan postovana Administracijo.
Pisem vam ovu zalbu zato sto sam saznao da je id 267 Manolo Ribera zbog mene dobio ban.
Id 17003 koji je okacio video gde mi je Manolo Ribera 267 rekao neke stvari nije ucesnik situacije i nije se trebala prihvatiti zalba jer on nije nikakav ucesnik nije njemu pricao nego meni i ako sam ja smatrao da sam trebao da ga okacim uradio bih to ali nisam zato sto sam ja Manolo Riberu prvi prozivao i naljutio.Kada je Manolo Ribera 267 dobio ban 30 dana zbog pretnji IRL meni koji nisam ni smatrao to jer sam se sprdao s njim ali on to nije shvatio.Juce mi se Manolo Ribera javio na discordu i napisao mi "Izvini batice sto sam ispao onako los prema tebi iako sam banovan imam potrebu da ti se izvinem".Logicno ja sam se izvinuo njemu na nerviranju jer sam ga i ja psovao i onda je on malo hteo da smiri mene recimo to tako.Jako bih voleo da mu se dodeli unban,zato sto zelim da igram sa njim posto nisam imao prilike to do sada da uradim i da ga bolje upoznam.Ne zelim da covek koji je dao mnogo za ovaj server i doprineo mu svojim trudom i zalaganjem izgubi tesko steceni chip tuning.Smatram da ne bi trebalo da izgubi chip tuning jer je dosta vremena proveo na serveru,radio sa kriptovalutama prvi imao parking kod vinewooda i dosta se zalagao za server.Moj discord Mare#7104 pa mi se javite Mujo ili Abrahame mogu skrinati poruke :D
To je to od mene jako bih voleo da mu dodelite unban,moji pozdravi.

-MARE VLADIMIROVIC | 5294
 

Cungi

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
9
Zasto ti pises unban za lika koji je dobio ban iako su mu vec 2 zalbe odbijene? Ljudi su znali dobit forum account perma ban za spamanje zalbi, a ti sada pises unban appeal za njega? Sta odma nisi pisao nego kad mu nisu prosle 2 zalbe, sad pises umjesto njega? Jel to malo radio paypal da se sacuva chip tuning? 😎
 

Mare123Mare

Player
Player
Joined
May 15, 2023
Messages
19
Zasto ti pises unban za lika koji je dobio ban iako su mu vec 2 zalbe odbijene? Ljudi su znali dobit forum account perma ban za spamanje zalbi, a ti sada pises unban appeal za njega? Sta odma nisi pisao nego kad mu nisu prosle 2 zalbe, sad pises umjesto njega? Jel to malo radio paypal da se sacuva chip tuning? 😎
Pametniji popusta u ovom slucaju cu ispasti ja pametniji pa ti vise nista necu pisati sta god ti napisao :D
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom