Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Los Santos Vagos | Milan Lothbrok

Rejected
Status
Not open for further replies.

Milan Lothbrok

Hello :)
Leader of unofficial org
Joined
Jun 9, 2022
Messages
53
1. Vaše ime IRL: Milan
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 4h+
5. Vaš Discord: mi_lann
6. Vaše ingame ime: Milan Lothbrok
7. Vaš ID: 7382
1. Leader za Los Santos Vagos
2.
Zašto želite biti Leader ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
  • Vecinu svog roleplay-a proveo sam u crime organizacijama i bio High Command u vecini njih, pa sam sada odlucio da se oprobam u ulozi Leader-a.
  • U svojih skoro 2 godine igranja na ovom projektu bio sam u svim crime organizacijama i veoma dobro sam upoznat sa pravilima i mislim da bi se odlicno snasao u gang aktivnostima.
  • Kao lider bi se pobrinuo da organizacija uspe i da bude postovanja medju clanovima, da svima ustupim sto bolji roleplay kako sebi tako i drugima i da se svi dobro zabavimo.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
  • Za pocetak bih organizovao sto vise akcija. Tako bi imali sto vise aktivnosti i roleplaya u gangu, kako za nas tako i za ostale organizacije. U organizaciju bi dovodio ljude koje znaju pravila, svi bi bili detaljno ispitani da ne bi pravili greske. Doveo bi dobar High Command koji bi mi pomagao oko svih aktivnosti i brinuli se da stvari budu kako treba. U mojoj Organizaciji bih se potrudio da nema toxic community-a i krsenje pravila, to bih bilo nesto zbog cega bih jako strogo kaznjavao.Potrudio bih se da napravim dobar tim koji bi kontrolisao geto i imali sto vise grafita. Nagradjivao bih aktivnost clanova ganga.
 

Zile_Yip

Player
Player
Joined
Apr 24, 2022
Messages
259
Prihvaceno

Intervju ce biti odrzan (Utorak 20.02.2024) u 19:00 budite na GrandRP diskordu u cekaonici!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom