Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
42606
Players nickname
Zenta_Valentzas
Administrators nickname
Mujo_Simba
Date
Feb 16, 2024
Time
0000
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/116/post-thread

Zenta_Shadow

Player
Player
Joined
May 20, 2023
Messages
122
Postovana administracijo.
Glavni admin servera Mujo Simba me je banovao za g.p 1.4 ovako :
Prvo sam dobio ban za g.p 1.7 zbog admina koji mi je dao pogresnu informaciju, nakon toga pristajem na money wape iako ne znam zasto trebam da budem money wapovan jer je za to kriv admin a ne ja. Ako vec ubacujete ljude u administraciju ubacite bar neke sto znaju pravila meni zbog tog admina sad propada svo moje vreme koje sam ja dao na ovu igricu. Nakon toga me gospodin Mujo banuje za G.P 1.4 zbog cega ? ne znam ni ja nisam dobio adekvatan odgovor prijavio sam muji na discord da moj mladji brat igra na mom starom pc na drugom social clubi i sve ostalo(on mi je naravno sve to odobrio) i opet dobijem ban. Ovim banom meni propada sve sto sam ja napravio u ovoj igrici pritom sam ja na nanogici svo slobodno vreme koje sam imao (a imao sam mnogo) sam dao na ovu igricu. Svaki put sta god da sam pisao administraciji pisao sam kulturno i sa postovanjem da bi na kraju zbog istih admina koji mi daju netacne informacije popusi godinu ipo dana truda u ovoj igrici, jos na sve to dobijam ban za G.P 1.4 koji nisam prekrsio jer sam sve prijavio Muji u dm na discordu. Ne slazem se sa odlukom admina i mislim da je odluka nekorektna iz razloga sto postene i dobre ljude na ovaj nacin teraju sa ovog servera, ljudi koji vredjaju koriste citeve i sta sve vec mnogo bolje prolaze od nas koji retko kad prekrsimo neko pravilo. Smatram da nisam prekrsio pravilo G.P 1.4 jer sam prijavio muji sve sto sam trebao i sacekao da on to odobri pa tek onda sve to uradio. Brat mi je igrao na id 56126 i nismo imali nikakve interakcije niti slicno i ako smem da imam interakcije jer to nije twink.
"1.4 Zabranjeno je imati više od 1 dodatnog računa (Twinking) | Trajna zabrana svih računa osim glavnog računa. Glavni račun će dobiti zabranu do 60 dana"
Tako glasi pravilo G.P 1.4, a ja sam muji prijavio da na istoj ip adresi na kojoj sam ja na drugom pcu igra moj brat tako da ne vidim u cemu je sad ovde problem jer su u pitanju dva razlicita kompa i dva razlicita social cluba.
Zamlio bih administraciju da obrate paznju na ovu zalbu nekome ovaj server stvarno znaci.​
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,048
Odbijeno, receno vam je da to sto ste javili nema veze sa vasim prekrsenim pravilom tako da ban ostaje dok ne istekne
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom