Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
54448
Players nickname
Diego Santos
Suspect ID
9496
Date of violation
Feb 18, 2024
Time of violation
0:12
Proofs
https://youtu.be/Z6Qn06sWg-s

kucela

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
15
ID 9496 - FailRp killRp Hapsi policiju pravi se heroj - Korumpiranost , vredja me zove me picka da da me jebe usta i jos stvasta ako je vama to ok onda nesto nije u redu ovde kako on moze to da radi i saljem link gde mi kaze mamu ti jebem pojacajte malo i cucete ga admin mimi kaze da se ne cuje to ali se zapravo cuje poslusjte malo i cucete imam ja i duzi snimak ako je potebno

ID 35303 FailRP KIllRP popusa drzanje uhapsenog pomaze mu da pobegne i kolegu is LSPD hapsi u celiji -Korumpiranost

ID 6790 FailRP KillRP udara LSPD kolege
Svo vreme me hapsi i na 6:56 se vidi kako udara LSPD i otvara celiju zatim oslobadja uhapsenog sto je zabranjeno- Korumpiranost

ID 21380- Nacionalizam

Ja volim da igram lepo da pricamo malo da se zezamo kao sto rekoh nemam nista od toga da ga hapsim ali budite realni vredja me kaze mamu ti jebem u picku i cuje se to videce da se cuje malo slabije kaze mislio je da ga nisam snimio ako ja precutim onda ocekujem kaznu i ja sam njemu to mogao da kazem a ne da mi samo reject zalbe sagledajte i stavite se u moju situaciju nista ne krsim osim malo MG
Ali ovo sto rade sahp je bezobrazno glupo je da kaze cigani i to
 

kucela

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
15
Ovaj igrac ne bi smeo da ima aktivan forum nalog.

Vec su mu banovana 2 forum naloga zbog krsenja pravila foruma i napravio je treci. Approved - Forum Rule 9 I THEbest

54448 je twink nalog 41759

Molim vas da se kazni za ban evading.
ajde ti ne smaraj ne znam ja nisam nena valhalla aloo nauci nesto ovo je 54448 i nisi ti niko i nista da odredjujes ko sta moze ko ne idi nadji decka i batali igrice
 

kucela

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
15
Zelim da adminstrator koji pregledava ovu zalbu da banuje forum nalog ovom licetu ovo mu je 3 nalog.
Sad je usao na twinku u lspd I napravio jos jedan nalog na forumu ili ti njegov treci i dobio je vec ban za Forum Rule 9.
Zelim da se ovaj forum warrior da mu se jos jedan nalog banuje.
Ja nisam ta osoba za koju me pominjes i ne mesaj se ja i ovako vise necu da igram sa decom gta jer kukate kada je neko bolji cekajte da dobijete kaznu od bogova bogovaaa gore gledaju
 

Bonnie Sanchez

Player
Player
Joined
Aug 21, 2022
Messages
85
Last edited:

Mkdmakso

Player
Player
Joined
Jun 6, 2023
Messages
56
ID 9496 - FailRp killRp Hapsi policiju pravi se heroj - Korumpiranost , vredja me zove me picka da da me jebe usta i jos stvasta ako je vama to ok onda nesto nije u redu ovde kako on moze to da radi i saljem link gde mi kaze mamu ti jebem pojacajte malo i cucete ga admin mimi kaze da se ne cuje to ali se zapravo cuje poslusjte malo i cucete imam ja i duzi snimak ako je potebno

ID 35303 FailRP KIllRP popusa drzanje uhapsenog pomaze mu da pobegne i kolegu is LSPD hapsi u celiji -Korumpiranost

ID 6790 FailRP KillRP udara LSPD kolege
Svo vreme me hapsi i na 6:56 se vidi kako udara LSPD i otvara celiju zatim oslobadja uhapsenog sto je zabranjeno- Korumpiranost

ID 21380- Nacionalizam

Ja volim da igram lepo da pricamo malo da se zezamo kao sto rekoh nemam nista od toga da ga hapsim ali budite realni vredja me kaze mamu ti jebem u picku i cuje se to videce da se cuje malo slabije kaze mislio je da ga nisam snimio ako ja precutim onda ocekujem kaznu i ja sam njemu to mogao da kazem a ne da mi samo reject zalbe sagledajte i stavite se u moju situaciju nista ne krsim osim malo MG
Ali ovo sto rade sahp je bezobrazno glupo je da kaze cigani i to
hahahahhahaha uradio si self report radis Pg MG to ide warn na LSPD ne na SAHP
 

kucela

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
15
Molim admine da rese zalbu Pending review - Forum rule 9 + 16 I kucela pre ove, zato sto ne bi smeo banovan igrac da postavlja zalbe na forumu.

Forum pravila:
9. It is forbidden to bypass the ban by creating a new forum account.
16. It is forbidden to circumvent penalties by creating new accounts.
nemoj da me smaras to nije moj acc vidis i sama a druga stvar gde si procitala ta pravila izmisljas ih
da ja sam dobio ban u igrici a ne u zivotu kao sto si ti od boga dobila ban
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom