Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
23121
Players nickname
Rust Cash
Suspect ID
0000
Date of violation
Feb 19, 2024
Time of violation
1:00
Proofs
https://youtu.be/2-e7JlQKh-8

Rust Cashh

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
111
Kao sto se vidi u POV-u dosao sam da dignem kolegu te kad su rekli da imam 5 sekundi ja sam krenuo da se sklanjam ali kasno odlucili su da prekrse svi pravilo i samim tim dobiju warn
 
Joined
Dec 24, 2023
Messages
9
A sto se racaju celo vreme kod nase kuce ovaj beli se mota celo vreme oko naseg fama mi ne diramo nikoga nego oni nas diraju nebi se desilo ispred naseg fama nego ispred njihovom da ih mi diramo oni nas diraju celo vreme dolaze kod nas i podjebavaju molim lepo
 

nenilem000

Player
Player
Joined
Dec 17, 2023
Messages
74
samo da se oglasim da je decko dolazijo po 100 puda da nas ubija bez brojanja i da se trazi ceo pov od njega jel krati snimak lik je bijo ubiven i bilo je brojano on se rispavnao u bolnicu i odmah je dosao nazad pod navodnicima da digne druga zamolijo bih administraciju da trazi ceo pov jel krati snimak ovo nije cela rp radnja
 

Rust Cashh

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
111
ovo sto je on okacijo nije cela rp radnja neka se trezi ceo pov
kako nije cela rp radnja? sta se desavalo pre toga tvoj me je izbo onim one shot nozem.... posle je dosao neki lik digao me i krenuo sam da dignem kolegu pa da picimo kod nas ali ne umes da brojis i tjt
 

Iris Eywa

Najacci
Player
Joined
Oct 21, 2023
Messages
77
Kao sto se vidi u POV-u dosao sam da dignem kolegu te kad su rekli da imam 5 sekundi ja sam krenuo da se sklanjam ali kasno odlucili su da prekrse svi pravilo i samim tim dobiju warn
kao sto se vidi u pov… ti i drugar cete dobiti za mg zbog prwpoznavanja id 6790 i njegovih outfit a 6.15 ce dobiti jedino ona tetka koja nije u taj fam jer je ona jedina pucala prije odbrojanih 5 sek a ovi su kasnije
 

Iris Eywa

Najacci
Player
Joined
Oct 21, 2023
Messages
77
Kao sto se vidi u POV-u dosao sam da dignem kolegu te kad su rekli da imam 5 sekundi ja sam krenuo da se sklanjam ali kasno odlucili su da prekrse svi pravilo i samim tim dobiju warn
plus nisi reko da zrazis puls dok si ga dizao i on se kao seca svega sta je bilo a bio je mrtav
 

Rust Cashh

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
111
kao sto se vidi u pov… ti i drugar cete dobiti za mg zbog prwpoznavanja id 6790 i njegovih outfit a 6.15 ce dobiti jedino ona tetka koja nije u taj fam jer je ona jedina pucala prije odbrojanih 5 sek a ovi su kasnije
vidim kolega i ja smo umrli za manje od 5 sekundi dzabe pokusavas da se izvuces...
 

nenilem000

Player
Player
Joined
Dec 17, 2023
Messages
74
brate ne pravi se pametan mnogo i nemoj puno da lazes postavi ceo pov celu rp situaciju a ne da te neko ubije i bilo ti je lepo brojano dosao si odmah iz bolnice na mesto gde si umro ako si vec postavijo pov ako se vec zalis na nekoga nemoj onda da kratis snimak nego postavi ceo pov celu rp situaciju
 

Rust Cashh

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
111
brate ne pravi se pametan mnogo i nemoj puno da lazes postavi ceo pov celu rp situaciju a ne da te neko ubije i bilo ti je lepo brojano dosao si odmah iz bolnice na mesto gde si umro ako si vec postavijo pov ako se vec zalis na nekoga nemoj onda da kratis snimak nego postavi ceo pov celu rp situaciju
evo ponovicu ti posto vidim da ne cita a i vidis na minimapi da sam zvao bolnicu i neki lik me digao... tvoj me je izbo onim one shot nozem.... posle je dosao neki lik digao me i krenuo sam da dignem kolegu pa da picimo kod nas ali ne umes da brojis i tjt ono sto sam postavio i jeste cela rp situacija i tjt
 

Denza Washington 🔥

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 16, 2023
Messages
1,554
Nakon pregleda dokaza odlucio sam ODBIT ovu žalbu !

• ID 23121Dobit ce kaznu za G.P. 6.17

6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom