Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Aplikacija za Leadera -- FIB | Nikola Angel

Rejected
Status
Not open for further replies.

Nikola Angel

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
202
Informacije

1. Vaše ime IRL:Nikola
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosjek online po danu od 4-20h
5. Vaš Discord: nikola120
6. Vaše ingame ime Nikola Angel
7. Vaš ID 3675

Dodatne informacije

1. Lider za..... FIB
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
Od trenutka kada sam otkrio postojanje FIB-a znao sam da želim da budem deo njega.
To je organizacija kojoj je potrebno najviše poštovanja i marljivosti. Nivo poštovanja i marljivosti sa kojim sam se upoznao otkako sam se pridružio.
U gradu sam već više od 2 godine . Bio sam pod 7 različita direktora FIB-a u Engleskoj i Ovde.
Gledao sam kako rade, njihove greške i uspehe i učio od njih kao da sam ih sam napravio.
Sada potpuno verujem da sam naučio dovoljno da vodim FIB i učinim ga najjačim i najcenjenijim što je ikada bio.
Želim da radim sa admin timom i vođama kako kriminalnih tako i pravnih organizacija kako bi ovaj grad bio što zabavniji za sve
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji
Imam puno ideja za globalne događaje, uključujući sve legalne organizacije, bande, pa čak i obične građane.
Sve ovo kako bi ljudi razumeli i stekli poštovanje prema FIB-u u celini
postoji da služi i štiti grad po SVAKU cenu.
Ako nešto nije u redu sa pravilima koja se mogu rešiti naknadno, osim ako nije intervencija administratora sa crvenim imenom.
Sve što želim je da osiguram da će pod mojim vođstvom FIB RP biti najbolji što je ikada bio
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom