Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Alex Hendrickson

Player
Player
Joined
Sep 21, 2022
Messages
336
Informacije

1. Vaše ime IRL: Aleksandar
2. Vaše godine: 27
3. Vremenska zona: CET
4. Prosjek online po danu: 4-6h
5. Vaš Discord: legendstorm
6. Vaše ingame ime: Alex Hendrickson
7. Vaš ID: 40042

Dodatne informacije

1. Lider za FIB
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?

Prosto receno razlozi su mnogi ali evo u svrhu ove prijave dacu sve od sebe da to sazeto prezentujem.
  • Nakon uspesnog liderstva, SAHP-a,LSPD-a,GOV-a i NG-a ovo bi bila kruna moje Lider karijere, iskustva imam i vise nego dovoljno a sto se znanja tice mogu vas uveriti u to na samom ispitivanju!
  • FIB poseduje ogroman broj mogucnosti za stvaranje RP-a na serveru, a ja ogroman broj ideja za to!
  • Imam personalni zadatak da odradim 30+ racija!

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.


UVODJENJE SPECIJALNIH ODELJENJA


HR
Interesovanje za FIB i rad u njemu je uvek veliko i to je zaista nesto sto nije cudno. Smatram da je veliki izazov svakog Lidera FIB-a primanje novih clanova, uveren sam da mi svi sanjamo u velikoj i funkcionalnoj organizaciji sa 100+ clanova, ali nazalost to nije uvek slucaj. Ipak ako se plasimo prositi svoje mogucnosti tako sto primamo jako ogranicen broj ljudi ona previse ljudi puni potencijala i zeljni RP-a ne dobijaju sansu.
HR CE OVO PROMENITI!
Pre svega u FIB se nece primati sistemom regrutacija. U FIB ce biti primljeni samo ljudi sa predjasnjim iskustvom (EMS,LSPD,SAHP,NG).
Pored intenzivnog testiranja koje ce vrsiti HR odeljenje jedan od glavnih uslova da neko stupi u FIB bice da prezentuje POV svog RP-a u okviru neke predjasnje organizacije!
Takodje HR ce se baviti scoutovanjem ljudi unutar FIB-a i jedinica koji su spremni za napredak u ranku kao i sprovoditi kaznene mere za clanove koji nisu postupili po svojim obavezama!



GHOST RECON
Glavna i kljucna takticka jedinica. Cela ideja postojanja ove jedinice jeste da postoji grupa suvih profesionalaca, ljudi koji apsolutno slusaju svako moguce naredjenje predpostavljenog. Grpa ljudi koja se prva odaziva na svaku vrstu krizne situacija. Ekipa koja obezbedjuje mene i moje zamenike prilikom naseg kretanja i pojavljivanja u janvosti poput sastanaka.

ODREDI


ALFA
BETA
GAMMA


Putem ovih odreda ce ljudi stupati u organizaciju i razvijati se dalje. Svaki odred ce imati isti koncept:

Pripravnik:
Clan dobija ovaj rank po stupanju u FIB
Junior:
Nakon prodjene obuke clan dobija ovaj rank
Junior Inspektor:
Clan dobija ovaj rank nakon 10 uspesnih hapsenja i 2 prisustva FIB dogadjajima, rank je namenjen ukoliko neko zeli da se usavrsava ka 00 Agentu
Junior Operativac:
Clan dobija ovaj rank nakon 10 uspesnih hapsenja i 2 prisustva FIB dogadjajima, rank je namenjen ukoliko neko zeli da se usavrsava ka Ghost Recon clanu
Inspektor:
Nakon 10 hapsenja, 2 prisustva dogadjajima i 2 dostavljena validna i odobrena dokaza
Operativac:
Nakon 20 hapsenja, 4 pristustva dogadjajima
Stariji Inspektor:
Nakon 10 hapsenja, 2 prisustva dogadjajima, ucestvovanje u sastavljanju Case File-a
Egzekutor:
Nakon 20 hapsenja, 4 pristiva dagadjajima


Cilj ce biti da se uspostavi ravnoteza izmedju timova, i da timovi imaju relativno jednaj broj ljudi,
Svaki tim ce imati vodju, Alfa Vodja, Beta Vodja, Gamma Vodja

Timovi ce imati nedeljne nagrade, oni se takmice izmedju sebe za sto bolje performanse, tim koji pobedi dobija 1.000.000$ cistog bonusa da Vodja podeli izmedju clanova tima

00 Agenti

Smatram da je svako dalje pojasnjenje ovog ranka suvisno, svi jako dobro znamo sta 00 Agenti rade!

Interna kontrola
"Kad pretacete med morate da ulepite i prste

Mislim da ne postoji bolja recenica koja moze opisati ovu jedinicu. FIB shodno svojim mogucnostima clanovima daje i veliku moc u gradu, ne zna uvek svako kako da se nosi sa ovom moci. Iz svega toga ponekad proizilaze zloupotrebe polozaja, korumpiranost itd.
Jedinica Interne kontrole ce redovno vrsiti kontrolu clanova unutar organizacija, da li propisno izvrsavaju svoje duznosti!



Uvodjenje ovih odeljena otvara prozor za dalje razvijanje RP-a, odavde ideje samo krecu i nastavljaju se.
Mogu da pisem do sutra o ovim idejama ali smatram da sto se tice potreba prijava dovoljno je prezentovano do sad, ne bih zeleo sve svoje tajne odati odmah!


Zelim puno srece svim kandidatima!

 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,365
Odbijeno !

Razlog : IG kazne !

( Kriterijum gledan u odnosu na druge kandidate , hvala na razumjevanju ! )
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom