Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Marko Budja

Player
Player
Joined
Nov 7, 2022
Messages
124
Informacije

1. Vaše ime IRL: Marko
2. Vaše godine: 27
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 5-10h
5. Vaš Discord: budja97
6. Vaše ingame ime: Budja Shuxna
7. Vaš ID: 907

Dodatne informacije

1. Lider za.....FIB

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

- Deo sam ove zajednice od samog pocetka i od kada igram najveci deo svog vremena sam proveo u drzavnim organizacijama, od stajanja na kapiji u vojsci do zamenika FIB-a. Odlicno poznajem taj posao i vec sam ga radio kao zamenik direktora, vise puta.

- Nikada nisam imao priliku da budem lider niti jedne organizacije i voleo bih da prvi put vodim organizaciju koju ujedno i najvise volim a to je FIB.

- Postaracu se da moj mandat bude vredan paznje uz tim ljudi koji imam spreman da mi pomognu u tome pre svega boljim RP-om i saradnjom sa ostalim organizacijama.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
- Smatram da je komunikacija kljuc uspeha, kako sa ostalim drzavnim organizacijama tako i unutar naseg tima. Komunikacija i obogacivanje RP-a ce uciniti organizaciju profesionalnijom i realisticnijom, samim tim ce i svim zaposlenima rad biti zanimljiviji. Fokusiracu se na rad svakog pojedinca i najzasluznije nagradjivati bonusima i promovisanjem kako bi svi bili maksimalno motivisani da daju sve od sebe. Odrzavacemo redovne regrutacije u saradnji sa EMS-om i Vojskom kako bi bili sigurni da su nasi agenti potpuno zdravi i fizicki spremni. Potrudicu se maksimalno smanjiti korupciju unutar organizacije i u saradnji sa Vladom vrsiti redovne provere zaposlenih. Napravicu timove ljudi koji ce biti specijalno obuceni za pregovore u kriznim situacijama kao i snajperske jedinice koji ce uvek biti spremni i dobro utrenirani za resavanje istih.

Hvala na citanju i srecno svima!
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,405
- Cestitamo ! Pozvani ste na intervju za Lidera FIB-a !
- Intervju ce se odrzati 26.02.2024 ( Ponedeljak ) u 20:00h na GrandRp discordu ( voice cekaonica )
- Sretno !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom