Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved G.P. 6.15 | 47901 22478 51499 25154 40554

Status
Not open for further replies.
Your ID
25552
Players nickname
LiL Ivanooo
Suspect ID
47901 22478 51499 25
Date of violation
Feb 24, 2024
Time of violation
20:00
Proofs
https://youtu.be/9stZW7R3Kfg

Ivano Lampicca

Player
Player
Joined
Nov 22, 2022
Messages
41
Sve se vidi na povu covijek koji mi je brojao nije izdao zahtjev za sta je brojao i jako je brzo odbrojao i nisam se stigao ni okrenuti. Na povu se vidi sve od pocetka situacije igrica mi je jako lose radila ali kamerica uspjela sve zabilježit i čim sam dosao do svoje kuce pucali su me bez razloga. Ja se nadam da je ovo dovoljan dokaz za to pravilo. I ODMA SE MOZE PROVJERITI IMA LI TA FAMILIJA NEFORMALNU DA JOJ SE SKINA HVALA
 

Joe Masseria

Player
Player
Joined
Apr 27, 2023
Messages
151
Prvo IC razlog je bio za panele ,drugo odbrojano im je bilo ,trece ovaj sto je kacio je napravio NLR ,PROVJERITE LOGOVE ,vratio se u RP situaciju nakon 5 minuta od smrti . Hvala
 

Ivano Lampicca

Player
Player
Joined
Nov 22, 2022
Messages
41
Prvo IC razlog je bio za panele ,drugo odbrojano im je bilo ,trece ovaj sto je kacio je napravio NLR ,PROVJERITE LOGOVE ,vratio se u RP situaciju nakon 5 minuta od smrti . Hvala
Prvo IC razlog je bio za panele ,drugo odbrojano im je bilo ,trece ovaj sto je kacio je napravio NLR ,PROVJERITE LOGOVE ,vratio se u RP situaciju nakon 5 minuta od smrti . Hvala
mozda se ja jesam vratio ali po rp sitaciji jer ja sam isao do svoje kuce i pucali ste me i napocetku bez razloga ste me poceli pucat na pocetku pova se vidi da idem u svoju kucu vi sto neznate pravila nije moja stvar
 

Tony Luxury

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 3, 2023
Messages
128
Hhahaah bravo majstore, eto bar si priznao da si napravio NLR, a ja cu staviti sad POV di ti je receno da imas 5 sekundi da se udaljis od tu i ti nisi htio a imao si 3-4 puske na glavi, lagan si
 

Joe Masseria

Player
Player
Joined
Apr 27, 2023
Messages
151
mozda se ja jesam vratio ali po rp sitaciji jer ja sam isao do svoje kuce :)
Molim Administraciju da pogleda situaciju od pocetka ,kad mu je brojano ,kad je ubijen i kad se vratio ponovo na mjesto RP situacije a ne u svoju kucu . Hvala ,I BROJANO MU NE JEDNOM NEGO VISE PUTA
 

Ivano Lampicca

Player
Player
Joined
Nov 22, 2022
Messages
41
Molim Administraciju da pogleda situaciju od pocetka ,kad mu je brojano ,kad je ubijen i kad se vratio ponovo na mjesto RP situacije a ne u svoju kucu . Hvala ,I BROJANO MU NE JEDNOM NEGO VISE PUTA
decko sta tebi nije jasno kad ti kazem da sam isao do svoje kuce
 

Tea Salvatore

Player
Player
Joined
Oct 11, 2023
Messages
29
Sve se vidi na povu covijek koji mi je brojao nije izdao zahtjev za sta je brojao i jako je brzo odbrojao i nisam se stigao ni okrenuti. Na povu se vidi sve od pocetka situacije igrica mi je jako lose radila ali kamerica uspjela sve zabilježit i čim sam dosao do svoje kuce pucali su me bez razloga. Ja se nadam da je ovo dovoljan dokaz za to pravilo. I ODMA SE MOZE PROVJERITI IMA LI TA FAMILIJA NEFORMALNU DA JOJ SE SKINA HVALA
sta da ti govorim razlog brojanja kad si se vratio 5min poslije svoje smrti... vidi se na POVu da dolazis iz Bolnice sa SHARING autom... bravo... dobro glumis ;) okaci cijeli POV gdi si ubijen prvi puta...
 

Michael Goat

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,750
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 40554 dobiće kaznu za G.P 6.15
  • ID 25154 dobiće kaznu za G.P 6.15
  • ID 47901 dobiće kaznu za G.P 6.15
(Budići da ova 3 igrača nisu u istoj porodicu, ni jedna porodica neće biti kažnjena, što se tiče ostalih ID-eva koji ste naveli nigde se ne vidi kako i oni jasno pucaju na ovom POV-u)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom