Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
33329
Players nickname
Rope White
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Feb 24, 2024
Time
00:00
Proofs
bez dokaza samo moja rec

Rope White

Player
Player
Joined
Oct 22, 2023
Messages
57
Ovako ide prica, pre nekih 12 dana sam dobio ban za 1.1 navodno prodavanje naloga..
na tom nalogu imam ulozeno preko 2hiljade sati
radio u vladi poslednje mesto
nisam niti bih prodavao nikome nalog.. Perma mi je data 24tog sada u mesecu
pre 12-13 dana sam bio ban na 60 dana
imao sam pre izvesnog vremena tipa novembar decembar problem sa nekim klincom koji mi je poslao mrtvi link za glock skini reko da mogu da imam
skin i ako sam na rockstaru naravno skinuo sam fajl i kad sam skinuo lik mi je hakovao gmail fb insta itkd sve platforme
ja sam to javio muji na diskord on je rekao resice problem i dao je ban tom klincu za hakovanje..
nakon toga evo sad pre nekih 12 dana ili vise nisam siguran taj klinac mi je provalio ponovo na acc nekom silom nzm kako sta jer se ne bavim sa hakovanjem..
i usao mi je na acc napravio sranja mnogaa a ja licno nisam do tada ili ranije cinio takve stvari primeri: Kradja iz skladista GOVA Gde sam bio zamenim Direktora USSS imao sam dosta i para i kola i skupe stvari i cuo sam od prijatelja sa granda da mi je neko ulazio na nalog krao iz skladista prodavao stvari itkd nzm iskreno sta bih vise dodao osim da vas zamolim za unban jer realno nisam kriv za 1.1 i to je pogresna odluka skroz.. pristao bi i na money wipe i na sve bukv mada money wipe realno nije opcija za moj slucaj jer nisam ni prekrsio ni jedno pravilo ja licno.. veliki pozdrav za administraciju i nadam se sto pre vasem odgovoru :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom