Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
11352
Players nickname
Boza Hybrid
Suspect ID
34665
Date of violation
Feb 25, 2024
Time of violation
23:52
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=3Zk5TvsHx4M

Hrgi

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
89
Kao prvo ubagovan si u animiciji u zidu. Kao drugo sta ti imas da kacis ako je neko puco bolnicara? Ako on ima da prijavi onda neka prijavi, nije "abuse" na tebi odradjen. Dalje, kada ste dosli do coveka na motoru zahtevi nisu izdati te je 5 sekundi prebrzo isbrojano i za coveka nije moguce da se niti digne iz animacije za to vreme... To sto je on tu malo majku opsovo to je njegovo... I naravno, na kraju da ne zaboravim, svi vi mg-ate jer kroz cijelu situaciju pricate na discordu. Stoga, familija berlusconi na ovom POV-u nije prekrsila vise od 2 pravila, dok v, draga moja gospodo, malo jace derete to!

Administracija ce odluciti najbolje!
 

Ratatata

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
81
Mi mozda radimo MG ali oni pucaju bolnicara nije moranje njemu da smeta sto puca vec i nama jer i nas poogadja. Za animaciju u zidu, da li si nekada cuo za RolePlay. Kapiras igras igricu ali glumis pravi zivot, u pravom zivotu ne bi stajao da te svi vide nego bi se sakrio on njih jer si dosao da ukrades panele.
 

Ratatata

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
81
nek se kazne ova 3 igrica sto su pacala sa brojanjem bez razloga na putu za gp 6,15 i ako imaju neformalnu da dobiju warn
Decka na POV-U niko nije tejzovao ali nas je njegov zapucao pre toga. To sto nam je majku jebao to je drugo ima posebna zalba za to. Ako nisi video ja sam ovde prijavio lika koji puca bolnicara i nas. Nez koj k"$a$ se kacis kad te niko nije ni pitao za misljenje i onako je bas nepotrrebno.
 

Hrgi

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
89
Mi mozda radimo MG ali oni pucaju bolnicara nije moranje njemu da smeta sto puca vec i nama jer i nas poogadja. Za animaciju u zidu, da li si nekada cuo za RolePlay. Kapiras igras igricu ali glumis pravi zivot, u pravom zivotu ne bi stajao da te svi vide nego bi se sakrio on njih jer si dosao da ukrades panele.
U POV-u se ne vidi da je tebe pogodio, a bolnicar sam kaci zalbu ako oce da se zali! Zalbu kace samo direktni ucsnici situacije... (osim u odredjenim slucajima).
 

Bogoljub Necakov

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
39
Mi mozda radimo MG ali oni pucaju bolnicara nije moranje njemu da smeta sto puca vec i nama jer i nas poogadja. Za animaciju u zidu, da li si nekada cuo za RolePlay. Kapiras igras igricu ali glumis pravi zivot, u pravom zivotu ne bi stajao da te svi vide nego bi se sakrio on njih jer si dosao da ukrades panele.
Kako si ti video ko puca ako si bio okrenut ledjima?
 

Michael Goat

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,719
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 11352 dobiće kaznu za G.P 6.15 + MG
  • ID 34665 dobiće kaznu za G.P 6.15
  • ID 50628 dobiće kaznu za G.P 6.15 + MG
  • ID 37632 dobiće kaznu za G.P 6.15 + MG
  • ID 54731 dobiće kaznu za G.P 3.2
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom