Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Pokusaj laganje Administracije I Mujo Simba

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
22361
Players nickname
Markus Marquez
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Feb 27, 2024
Time
19:28
Proofs
https://imgbb.com/TR0LfCn

Lea_Inayaahead

Player
Player
Joined
Oct 7, 2023
Messages
85
nedavno sam dobio trajnu zabranu na RS serveru. Dobio sam zabranu zbog laganja administracije, administrator koji mi je dao zabranu se zove Mujo Simba Administrator administracije RS. Na ovaj način želim da dobijem unban na RS serveru. Igram već duže vreme na RS serveru. Moj ID je 22361

Pogrešio sam, i kajem se, igram na serveru dugo, i nema boljeg od ovog servera, poštujem sve admine i zakone, imam puno prijatelja sa kojima igram, i ko bi želeo da se vratim da nastavim tamo gde smo stali sa roll play-om .Iskreno se kajem i zamolio bih vas za šansu da se vratite i nastavimo da igramo kako treba. Mnogo ljudi je došlo zbog mene, a ja još uvek imam prijatelje koji čekaju da se vratim da i oni dođu da igraju, jer im je glupo da igraju bez mene. I eto novog ažuriranja koje jedva čekam, uvek nestrpljivo čekam ažuriranje i novu borbenu propusnicu, rešio sam svaki borbeni prolaz do sada, osim poslednjeg, nisam stigao jer sam bio zabranjen. I dalje vas iskreno molim za priliku da se vratite i objavite više svih ADMIN-a i ovog projekta, koji nema boljeg. S poštovanjem, Mujo Simba, hvala ako mi skinete ban. Hvala vam puno i trudiću se da dovedem više ljudi da igraju i da širim pozitivnu energiju i roll play. Hvala još jednom i izvinjavam se,imam 37 godina,nisam dete,izvinjavam se jos jednom jer sam pogresno postupio i prekrsio pravilo,nece se vise ponoviti,Srdacan pozdrav i nadam se da mogu dobiti jos jednu sansu da ispravim gresku koju sam napravio.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,043
Odbijeno, vise puta vam je receno da nije appelable i svaki iduci appeal na ovu temu ce biti zatvoren sa forum banom
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom