Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
53545
Players nickname
Milos Sentic
Suspect ID
7218
Date of violation
Feb 27, 2024
Time of violation
19:09
Proofs
https://youtu.be/y9vPZLdqrQc

Senticmilos45

Player
Player
Joined
Jan 6, 2024
Messages
158
Imam ceo pov mogu vam i to dostaviti , kratko receno lik me ubija na biz-u bez ikakvog razloga, jos je rekao da sam pucao naseg igraca pa me zato ubio kao razlog, a to nije istina sve se lepo vidi... Zelim da se ovaj igrac ostro kazni(49808) kao i cela familija ''ourmoney'' odma nakon toga su me i izbacili...
 

Konte Elpatron

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
381
e moj ti

dosao iz druge familije da ovo uradi molim da administracija kazni ovo sto mu ne snima sve slojeve

 
Last edited:

Azumi Dzehenem

𝑴𝒆𝒎𝒆𝒏𝒕𝒐 𝑴𝒐𝒓𝒊
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
31
Imam ceo pov mogu vam i to dostaviti , kratko receno lik me ubija na biz-u bez ikakvog razloga, jos je rekao da sam pucao naseg igraca pa me zato ubio kao razlog, a to nije istina sve se lepo vidi... Zelim da se ovaj igrac ostro kazni(49808) kao i cela familija ''ourmoney'' odma nakon toga su me i izbacili...
preko cega snimas, frizidera?
 

Senticmilos45

Player
Player
Joined
Jan 6, 2024
Messages
158
Snimam na laptopu preko geforce gtx graficke, imam sve dokaze i mogu priloziti sta zelite. Ako je neko lider neke familije ne znaci da je Bog. Pozdrav srdacan
 

jeremija mercury

Player
Player
Joined
Feb 3, 2024
Messages
98
Imam ceo pov mogu vam i to dostaviti , kratko receno lik me ubija na biz-u bez ikakvog razloga, jos je rekao da sam pucao naseg igraca pa me zato ubio kao razlog, a to nije istina sve se lepo vidi... Zelim da se ovaj igrac ostro kazni(49808) kao i cela familija ''ourmoney'' odma nakon toga su me i izbacili...
Vjerovatno mislis na TK (team kill) to pravilo ne postoji na doticnome Grand rp projektu zz
 

Trle Limeni

Player
Player
Joined
Dec 27, 2023
Messages
199
  • Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu
  • Zakljuciti ovu zalbu​
  • ispravite naslov zalbe​
  • Imate rok 14h​
 
Last edited:

Senticmilos45

Player
Player
Joined
Jan 6, 2024
Messages
158
Ovo sto ste uradili je svakako bezobrazne od strane familije ourmoney , svakako su ovo svi videli sta god da se desi na kraju,dokaz da ste familija za izbegavanje pozdrav
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom