Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
45892
Players nickname
Mick Thomson
Administrators nickname
Mimi Verstappen
Date
Feb 27, 2024
Time
19:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/13622/

Mick Thomson

Darkthrone
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
167
Žalim se na odluku admina gde je moja organizacija dobila warning za prekrseno pravilo MG. Koliko sam upućen u situaciju jedan član organizacije je imao prepirku sa adminom na NON RP radio chatu gde je kažnjen za prekršeno pravilo G.P. 3.1 umesto za G.P. 5.3 što je nepoštovanje odnosno vredjanje administracije. Nisam bio tu te nisam siguran šta se desilo. Te je još jedan član organizacije dobio za isto pravilo. Prvi igrač je napisao na non rp radiu kako ne želi da poštuje admina te je admin napisao da će organizacija snositi posledice što po meni nije pravedno sa obzirom na to da su pojedinci u pitanju koji su već kažnjeni za nepoštovanje banom od 5 dana. Admin je potom kaznio organizaciju za pravilo MG gde je jedan član rekao da će nekog člana freezovati? (što bi trebalo da bude mg po adminu) i još jedan igrač je napisao da ako nastavi da krši pravilo u OOC chatu da će biti gotov. Odnosi se na to da će ga admin kazniti.

Nadam se da ćete uzeti žalbu u obzir. Hvala na čitanju.

-Thomson
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom