Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved G.P 1.4 , G.P 4.1 , G.P 1.7 I ID:7156

Status
Not open for further replies.
Your ID
12746
Players nickname
Gagy Angel
Suspect ID
7156
Date of violation
Feb 28, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://imgur.com/jv3qlIg,https://imgur.com/Wpm3vQn

Dragan Gago

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
242
ID:13143 Aleksandar Belov
ID:13178 Dragoljub Markovic

ID:13178 je acc od Buki Drip taj ID je se redovno pretrazivao sa ID:13143 pomozu ne dozvoljenog softvera za pretrazivanje izmedju igraca.
ID:13143 je vec banan za G.P 4.1 dok dotcini 13178 nije banan za tu situaciju.
Dok sam bio u familiji AUDITORE imao sam najvisi rank i svakodnevno sam vidio da ova dva igraca stavljaju RP TIKETE u gepek familijarnog auta.
I on te RP tikete uzima i tako je stekao bogatstvo na serveru.
i takodjer to sve mozete cidjeti u logovima,i takodjer svaki put kad bi trebali staviti te RP tikete u gepek povisivao im je rankove pa smanjivao.
Npominjem to mu nisu tvinki racuni,nego ima vise kompjutera kuci to mi je licno sam rekao.
Nazalost nemam vise taj dokaz jer kad sam mjenjao kompjuter taj mi je dokaz nestao.
OD 4.11.2022 do 29.3.2023 to je vrijeme kad je radio te interakcije izmedju tih accaunta.
Takodjer je davao svojim clanovima Skarfove da bi ostali u familiji.
Nadam se da ce se ovoms tati u kraj,jer mnogo iskoristava svoju poziciju kao Medija.
 

Dragan Gago

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
242
ID:13143 Aleksandar Belov
ID:13178 Dragoljub Markovic

ID:13178 je acc od Buki Drip taj ID je se redovno pretrazivao sa ID:13143 pomozu ne dozvoljenog softvera za pretrazivanje izmedju igraca.
ID:13143 je vec banan za G.P 4.1 dok dotcini 13178 nije banan za tu situaciju.
Dok sam bio u familiji AUDITORE imao sam najvisi rank i svakodnevno sam vidio da ova dva igraca stavljaju RP TIKETE u gepek familijarnog auta.
I on te RP tikete uzima i tako je stekao bogatstvo na serveru.
i takodjer to sve mozete cidjeti u logovima,i takodjer svaki put kad bi trebali staviti te RP tikete u gepek povisivao im je rankove pa smanjivao.
Npominjem to mu nisu tvinki racuni,nego ima vise kompjutera kuci to mi je licno sam rekao.
Nazalost nemam vise taj dokaz jer kad sam mjenjao kompjuter taj mi je dokaz nestao.
OD 4.11.2022 do 29.3.2023 to je vrijeme kad je radio te interakcije izmedju tih accaunta.
Takodjer je davao svojim clanovima Skarfove da bi ostali u familiji.
Nadam se da ce se ovoms tati u kraj,jer mnogo iskoristava svoju poziciju kao Medija.
MOLIM DA SE SVAKI OFFTOPIC KAZNI !!!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom