Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Kristijan Zec

Player
Player
Joined
Jul 23, 2023
Messages
24
1. Vaše ime u RL: Kristijan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:4-7h
5. Vaš Diskord: Tersdff
6. Vaše Ingame ime: Kristijan Zec

7. Vaš ID: 38307

Dodatne Informacije
1. Lider za: National Guard!


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


-Imam iskustva sa svim drzavnimk organizacijama gde sam i u isto vreme bio clan HC, te sam tako reci ucestovao i u vodjenju istih. Ovo mi je dovelo veliko znanje o svakoj State organizaciji sto mi omogucava da laske saradjujem sa njima.

-Najvise sam imao iskustva sa NG gde sam 2 puta bio Deputy Lider i tako reci i indirektno vodio organizaciju.

-Sa sobom dovodim grupu sjajnih ljudi sa bogatim iskustvom koji ce mi pomoci u realizaciji mojih Rp ideja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.


-Prvo i pre svega planiram uvodjenje mandatornog roka za sve drzavne organizacije. Ono sto ce vojni rok podrazumijevati boravak i cuvanje ulaza u NG bazu minimalno 2 sata dnevno 7 dana. Nakon uspesno izvrsenog vojnog roka ljudi ce dobijat svoje vojne legitimacije uz koje ce moci da se pridruze drugi State organizacijama.


-Smatram da vojska na prvom mestu mora imate disciplinu. Kako bi odrzao iste i sprovodjenje iste planiram uvesti novu jedinicu Interne Controle. Ova jedinica ce za zadatak imati redovnu kontrolu pripadnika NG: Da li poseduju zdravstveno osiguranje, Da li poseduju dozvolu za nosenje oruzja, Da li poseduju vojnu legitimaciju, Da li na sebi ili u gepeku svog vozila parkiranog poseduju neke ne dozvoljene predmete.

-Uvodjenje taktickog tima Ghost odred , elitna jedinica sacinjena od suvih profesionalaca koji ce biti spremni na momentalni odaziv i asistenciju kolegama. Jedinica ce u okviru svoje strukture sadrzati nekoliko timova: Ghost Alpha, Ghost Beta, Ghost Gama.

-Uvodjenje civilnog odjeljenja, ovo odjeljenje ce se baviti upisom novih vojnika na vojni rok pomagat ce meni i mojim zamenicima u organizovanju dogadjaja. Najbitniji zadatak ove jedinice bit ce obuka vojnika i kontrola njihovog rada.

-Zelim da probam da uvedem novi Rp u vojsci, trenutna ideja mi je uvodjenje vojne parade gde ce ljudi moci vidjeti snagu i moc vojske.

-Smatram da je ozbiljan rad u vojsci vrlo naporan i da zasluzuje nagradu. Stoga planiram uvesti isplatu redovnih bonusa svim clanovima vojske u zavistnosti od njihove posvecenosti prema zaduzenju.

Cinovi National Guarda:

30.General
29.Zamenik Generala
28.General Pukovnik
27.General Major
26.Direktor Vojske
25.Direktor Interne Kontrole
24.Direktor Civilnog Sektora
23.Vodja Beta
22.Vodja Gama
21.Vodja Alpha
20.Interna Kontrola
19.Gama Specijalac
18.Beta Specijalac
17.Alpha Specijalac
15.Civilni Sektor Mentor
14.Civilni Sektor
13.Gama Operativac
12.Alpha Operativac
11.Beta Operativac
10.Alpha Vojnik
9.Beta Vojnik
8.Gama Vojnik
7.Gama Junior
6.Beta Junior
5.Alpha Junior
4.Vojnik
3.Vojnik Junior
2.Vojnik Regrut
1.Suspend
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom