Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Lukaa Makiimba

Player
Player
Joined
May 6, 2023
Messages
834
Informacije

1. Vaše ime IRL: Mario
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosjek online po danu:7h
5. Vaš Discord : scxasd1184
6. Vaše ingame ime Luka Puntik
7. Vaš ID 19661


Dodatne informacije

1. Lider za.....NG
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
1. Zeleo bih biti lider ove organizacije zato sto: Zelim da izdrzim 2 puna mandat kao i da imam dobru aktivnost NG i uvek pune kapije... Dosta vremena sam proveo u ovoj organizaciji tj NG i znam dosta stvari oko nje. Cilj mi je kao sto sam rekao da izdrzim 2 puna mandata i sa dobom aktivnosccu organizacije samim tim bi i ja kao lider cuvao kapije i davao bonuse zaposlenicima koji rade i zrtvuju se za NG. Jos jedan od razloga je taj da hocu da buudem lider ove org jeste taj jer sam dobar sa svim Liderima State-a... Zeleo bih da im pomoognem mnogo kao i oni meni naravno. Svaki dan bi radio Ammo Run svim organizacijama... Obavestio bi ih ali i NG kao i ja bi sami radili bez da trebaju da kaznu da treba Ammo Run. Bio bih dostupan 24/7 svim vojnicima kao i LSPD GOV SAHP FIB EMS.... Zadnja stcvar zato sto zelim postati lider je ta da jer bih bio vrlo pozrtvovan za organizaciju i imao sjajne ideje.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
Savet za poboljsanje RP-A je sledeci: Imao bih ceste sastanke za GOV-om takodje i sa ostalim HC iz drugih drzavnih organizacija.Kada bih dosao npr GUVERNER ili neko iz State org ja bih dao njima pristup bunkeru i tu bi imali sastanke i sve sto treba oko Ammo Run.... Stavio bih jedno 3 ljudi ispred bunkera da ga cuvaju. Kada bi guverner ili neko iz drzavnih org dolazio obezbedio bih kapije tako da nista ne moze da im se desi. Svaki vojnik koji je u tom trenutku na kapiji morao bi podici ruku i pozdraviti Guvernera u ovom primeru.
Cesto bi imali vezbe. Npr dogovorimo se sa LifeInvaderom da obavesti gradjane i onda svako ko ima licencu za oruzije i zdravstveno osiguranje bi mogao da udje i da cuje predavanje o PUSKAMA i ostalim stvarima i koliko je to opasno ako dodje u ruke lose osobe. Ovo bi bilo zasticeno i ne samo vojska nego i GOV i FIB bi cuvali gradjane da ne bi doslo do nekog sukoba. LSPD bi patrolirao po NG, SAHP bi obezbedio puteve FIB bi obezbedjivao sa snajperima brda kao i NG bazu. Vojska bi cuvala kapije i objasnjavala oko ozija kako sta., EMS bi bio tu ako dodje do povreda civila. EMS bi uvek bio okruzen za 3 clana neke organizacije i cuvao EMS pirpadnike....
Bar dvaput mesecno bi imali Vojnu Paradu. Tu bi isto bilo dostupno za sve gradjane i Uzelo bi se par vojnika i Marsiralo bi po Vojnoj Bazi. Isto bi bilo obezbedjivano kao gore napisano.
 

Denza Washington 🔥

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 16, 2023
Messages
1,536
Čestitamo ! Pozvani ste na intervju za Lidera NG-a !
• Intervju ce se odrzati 04.03.2024 ( Ponedeljak ) u 20:00h na GrandRp discordu ( voice cekaonica )
Sretno !​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom