Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
40563
Players nickname
Djoksen
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 2, 2024
Time of violation
15:27
Proofs
https://youtu.be/JtsOghUtLms

Djoksen

Player
Player
Joined
Jun 16, 2023
Messages
154
Dobar dan postovana administracijo, danas sam pljackao gs i dogovor je bio da oba taoca dam da nam bude slobodan prolaz i ako je moguce da nas ne pucaju, zeleo bi da se ovo detaljno razmotri i pregleda posto mi se cini da je ovo greska state-a.Lep pozdrav.
 

Johnny Pluxury

Varaždinec
Player
Joined
Jun 8, 2022
Messages
265
Znas, da te naucim, postoji jedno ne pisano pravilo da se organizacije medusobno ne kace, nego se POV-ovi pokažu medusobno izmedu organizacija, pa se te tako rijesi problem. Ali ako si ti odlucio da lijepo okacis, neka tako bude, po tim pravilima cemo igrat
 

Djoksen

Player
Player
Joined
Jun 16, 2023
Messages
154
Znas, da te naucim, postoji jedno ne pisano pravilo da se organizacije medusobno ne kace, nego se POV-ovi pokažu medusobno izmedu organizacija, pa se te tako rijesi problem. Ali ako si ti odlucio da lijepo okacis, neka tako bude, po tim pravilima cemo igrat
Nije moj problem sto tvoji ljudi krse pravila.Lep pozdrav
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,361
Nema prekrsaja

- Svi uslovi sem slobodan prolaz staju kad je taoc spasen a ja ne cujem da vi igdje na ovom povu ste zatrazili zahtjev Slobodan prolaz
Takodje vi ovo sto ste trazili da vas ne pucaju ili da vam ne gase motore oni mogu pristat al cim je taoc spasen obzirom da to nisu uslovi smiju i da prekrse taj dogovor !

Odbijeno !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom