Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
24227
Players nickname
Don Jeans
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Mar 3, 2024
Time
27.8
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/116/post-thread

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Postovani Mujo, zelim ugodan dan/vecer vama i onima koji ovo citaju.

Pa da se bacim na pravi razlog zasto pisem ovo, krajem 8. mjeseca tocnije 27.8 2023. dobio sam Blacklist iz admina i kick radi razloga kojeg znate Mujo i ne bi iznosio te informacije ovdje javno, kao sto i sami znate to nije bilo namjerno uradeno nego jednostavno nisam bio u mogucnosti uciniti to sto sam morao i tako se zavrsilo.

Kad god sam bio admin vjerujem da znaju i ljudi koji citaju a i vi da sam bio jako aktivan i da sam ulagao puno truda i vremena kako bi bio sto bolji u tome poslu, rjetko kad sam radio greske, gresaka je fala bogu bilo ali kad budu nisu velike greske, sve u svemu Administracija i Liderstvo su 2 stvari koje me drze na ovom serveru zato jer mi je to najzanimljivije i uzivam u tome, ali nakon liderstva mi je bio plan ako je ikako moguce se vratiti u Admin team jer je to jedina stvar koja bi me nakon liderstva zadrzala da igram na serveru i bas iz tog razloga pisem ovaj appeal.

Znam koju sam gresku napravio i svjestan sam toga te se ta greska ne moze ponoviti vise niti nece, eto pisem ovo jer se stvarno zelim vratiti u admin team jer je drustvo tamo odlicno i sama radna atmosfera sa ljudima tamo je izvrsna, zna biti i dobre zezancije tamo kada se napravi sto se treba pa ostane slobodnog vremena.

Eto ne znam vise sto da napisem nego da vas molim da mi pruzite tu 2. sansu jer smatram da ju svi zasluzujemo i to bi me jako usrecilo jer je ovo jedina igrica koju igram, i jer mi je biti u administraciji najdraza stvar na ovom serveru te je to jedina stvar koje bi me zadrzala da nastavljam igru na ovome serveru nakon liderstva jer jednostavno volim biti u admin teamu i obozavam taj posao.

Eto toliko od mene, postujem svaki vas odgovor koji god dali, ali se vise nadam pozitivnom jer vjerujem da svi zasluzujemo 2. sansu da se iskupimo za stvari koje smo ucinili u proslosti i da pokazemo da smo jos bolji nego sto smo bili, i bio bi najsretniji kad mi oprostili tu gresku koju sam napravio jer mi stvarno nije bila namjera to uciniti nego jednostavno nisam mogao kako, pa je na kraju ispalo tako.

Ugodan ostatak veceri vam zelim i hvala na citanju ❤
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom