Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
55017
Players nickname
Carlos Fargo
Suspect ID
35525, 27878
Date of violation
Mar 3, 2024
Time of violation
23:14
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=qxHS3AuSxbo

Amir Luxury

Kako je Bogu ako je meni ovako?
Player
Joined
Apr 18, 2023
Messages
60
Nije dozvoljeno trimovanje nego cijeli pov od kad je pocela situacija
 

Eldar Sicario

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Jan 24, 2024
Messages
372
Uperio si pusku u nas ja ne radim UB i RPS da se ne bojim nicega to je strah za zivot
Uperiti pusku i zapucati nije isto. Ja sam dosao na situaciju gdje sam vidio par kolega da su pale a vi prolazite. Da sam htio zapucat zapucao bih. Uostalom ovdje je VDM problem, vi da mene niste namjerno zgazili pa pucali dok sam na podu sve bi bilo ok
 

Amir Luxury

Kako je Bogu ako je meni ovako?
Player
Joined
Apr 18, 2023
Messages
60
Uperiti pusku i zapucati nije isto. Ja sam dosao na situaciju gdje sam vidio par kolega da su pale a vi prolazite. Da sam htio zapucat zapucao bih. Uostalom ovdje je VDM problem, vi da mene niste namjerno zgazili pa pucali dok sam na podu sve bi bilo ok
Nije isto ali hoces li se ti prepasti kad neko uperi pusku u tebe i zgazit ga autom u rl? Naravno da hoces to bi prvo uradio i ja i ti
 

Ale Gatsby

Player
Player
Joined
Aug 29, 2023
Messages
171
Uperiti pusku i zapucati nije isto. Ja sam dosao na situaciju gdje sam vidio par kolega da su pale a vi prolazite. Da sam htio zapucat zapucao bih. Uostalom ovdje je VDM problem, vi da mene niste namjerno zgazili pa pucali dok sam na podu sve bi bilo ok
Dostavi duzi pov na lokalu je bilo 10-10 i svako ko je dosao bi bio ispucan poput tvojih kolega
 

Eldar Sicario

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Jan 24, 2024
Messages
372
Dostavi duzi pov na lokalu je bilo 10-10 i svako ko je dosao bi bio ispucan poput tvojih kolega
Brate imam ja pov nije problem. 20 minuta traje. Ako admin bude trazio dostavit cu, ja tebi kazem da ste me ubili ok normala vidis da nisam pisao za gp 6.15. Problem je sto ste me zgazili
 

Eldar Sicario

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Jan 24, 2024
Messages
372
Aj nemamo se sta prepirati. Povuci cu zalbu jer se cinite normalni. Samo ubuduce ne gazite ljude prije pucanja i tjt
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom