Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Molba za unban P.D. 1.7 (Fam War) | Carlos Malchiny

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
32445
Players nickname
Mona Loco
Administrators nickname
Carlos Malchiny
Date
Mar 3, 2024
Time
22:19
Proofs
https://imgur.com/d4JAZCU

Mona Loco

Player
Player
Joined
Nov 1, 2022
Messages
10
Postovani Mujo i Abrahame,

Ovim putem vam upucujem molbu za unban.
Sinoc sam dobila ban za P.D. 1.7. U pitanju je bio fam war i eto svojom krivicom u zurbi sam slucajno iskljucila snimanje POVa bas pred sam start eventa misleci da mi je snimanje iskljuceno jer na ekranu nisam imala ikonicu koja pokazuje da snima. Ponekad mi notifikacija za pocetak snimanja malo kasni i uopste nisam obratila paznju sta pise jer je event vec poceo i misleci da je sve u redu. Po zavrsetku eventa i kada sam htela da iskljucim snimanje videla sam da je tek tada startalo. Inace korisitm NVIDIA i do sada nikada nisam imala problema kada je trebalo dostaviti POV. Sve ovo sam pokazala i razjasnila sa administratorima Reljom i Kristinom koji su stvarno bili voljni da pomognu, ali prosto eto POV ipak nemam svojom greskom, jer sam u tom momentu bila brzopleta i nisam gledala.
Prilazem dva linka na kojima se vidi pre pocetka i kraj eventa.


Nisam igrac koji ide na bilo kakve pucacke evente osim sto povremeno odem na fam war.
Takodje ako pogledate moj nalog videcete da sam do sada bila samo jednom kaznjavana i taj ban od 60 dana mi je relativno skoro istekao pa mi je stvarno krivo zbog svega ovoga, i sto opet necu moci da igram 30 dana. Desilo se da od silne brige da imam POV ispadne bas ono sto ne treba.

Bila bi najsrecnija ako biste mi oprostili gresku i odobrili unban jer stvarno uzivam da igram na ovom projektu i u druzenju sa ljudima koje sam ovde upoznala.
Hvala na citanju i lep pozdrav,

Mona Loco
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,379
Odbijeno, POV je potreban za unban
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom