Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
31335
Players nickname
Vaske Car
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Mar 8, 2024
Time
00:00
Proofs
https://ibb.co/Wtghsyq

VaskeCar

Player
Player
Joined
May 2, 2023
Messages
20
Postovanje
Banovan sam za pravilo G.P.4.1 koje glasi Igrači ne smiju imati nikakvu vrstu softvera koji daje bilo kakvu prednost. (Onemogućavanje djelovanja droge, hakova, botova itd.)
Za ovih godinu dana sto sam proveo na ovom projektu ni u jednom trenutku nisam imao nikakv reduks niti bilo sta sto je zabranjeno pazio sam na sva pravila te nisam bio zatvoren od strane administracije nikada do sada. Upucen sam u to da sam bio na nekom dis serveru koji nije legalan ali opet ponavaljam do sada nikada nisam skidao nikakve modove za igru niti sam imao u planu to da radim igram na "fabrickom modu" od prvog dana kada sam dosao na ovaj projekat niti sam ista menjao. Mislim da nije fer da moj trud i rad na ovom projektu koji traje god dana propadne zbog neke sumlje da sam koristio neku vrstu softvera koji mi daje prednos u odnosu na druge igrace.
 

VaskeCar

Player
Player
Joined
May 2, 2023
Messages
20
Samo bih jos nesto hteo da dodam posto nemam drugi acc iskljucivo imam jedan nalog jer smatram da je sasvim dovoljan jedan nalog ako postujes sva pravila nikada nisam hteo da pravim drugi acc da se zalba uzme na razmatranje. Hvala svima na izdvojenom vremenu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom