Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

kole2813

Player
Player
Joined
Feb 26, 2024
Messages
4
Informacije

1. Vaše ime IRL: Teodor

2. Vaše godine: 17 godina

3. Vremenska zona: GMT +2

4. Prosjek online po danu: 7-8 sati. zavisi o obavezama koje imam

5. Vaš Discord: cici.gg

6. Vaše ingame ime: Tirke_Low

7. Vaš ID: 2520 ID

Dodatne informacije

1. Lider za: National Guard ( NG )

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje):

Prvi razlog: Smratram sebe mnogo iskusnim za ovu organizaciju zato što sam dugo u projektu svih državnih organizacija, a pogotovo sam dugo provodio vremena u ovoj organizaciji Nacionalne Garde Vojske gde sam provodio dugo vremena i svaki dan sam se učio novim stvarima upočetku i gde sam mogao mnogo da naučim i u više mandata sam bio HC ( Vrhovna Komanda ) gde sam vodio sam racije i gde su ljudi bili zadovoljnim mojim radom i mojim odnosem prema drugim članovima organizacije i ne samo naše organizacije nego i drugih državnih organizacija kao sto su npr... FIB, LSPD itd...

Drugi razlog: Mislim da bih trebao da vodim ovu organizaciju zato što u ovoj organizaciji ima mnogo pucanja iz vatrenih oružija, gde ja sebe mogu totalno da pronadjem i gde bih ja mogao ljude da naučim i da podučim kako bih i oni bili dobri i kako bih organizacija lepo funkcionisala.

Treći razlog: Tog trenutka kad bih ja uzeo organizaciju bih mogao da dovedem prave ljude koji bih bili i više nego spremni da mi pomognu da povedemo ovu organizaciju na dobar put i da građanima ovog grada objasnimo kakva je to organizacija i kako ta zapravo organizacija treba da funkcioniše.




3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Prva stvar: Upočetku organizacije gde bih održavali češće regrutacije, te gde bih ljudi ima li šansu da prisutvuju ovoj organizacije, ti ljudi koji bih ulazili kod mene u organizaciju bih morali znati: RP PRAVILA, kako se treba ponašati kao jedan državni službenik, poštovati svakog civila i na prvom mestu poštovati druge državne organizacije pritom ne samo poštovati nego i ceniti.

Druga stvar: Tijekom rada u ovoj organizaciji bih naši radnici Nacionalne Garde morali da poštuju jedno radno vreme, npr... Dva sata gde moraju da odrade svoju smenu i svoj posao i svoju dužnost i posle toga mogu dobiti pauzu i to se mora napamomenuti.

Treća stvar: Uvođenje novih jedinica ko je bih imali tačno svoju dužnost i svoj posao koji bih trebali radit, kao što su: Kobra, V.P ( Vojna Policija ), Air Support ( Vazdusna Jednica ) itd...

Četvrta stvar: Zelim da probam da uvedem novi RP u vojsci, trenutna ideja mi je uvodjenje vojne parade gde ce ljudi moci vidjeti snagu i moc vojske.

Peta stvar: Mnogo posvećena pažnja radnicima Nacionalne Garde da svi poštuju RP Pravila kako bih se mogli lepo opustiti u Roleplay.
itd...

MOJI ČINOVI BIH IZGLEDALI OVAKO:

HIGH KOMANDA

30. GENERAL
29. DEPUTY GENERAL
28. BRIGADNI GENERAL
27. GENERAL MAJOR
26. PUKOVNIK
25. MAJOR

VODJE JEDINICE

24. Komadant Kobri
23. Načelnik V.P ( Vojna Policija )
22. Vodja Air Support-a ( Vazdušna Jedinica )


JEDINICE

21. Kobra Sniper Team
20. Kobra Offroad Team
19. Kobra
18. Air Support-a Pro ( Zadužen za sve vazdušno )
17. Air Support Plane ( Zaduženi za vožnju aviona )
16. Air Support Helikopter ( Zadužen za vožnju helikoptera )
15. V.P Intervetna ( Zaduženi za specijalne akcije, u kojoj mogu učestvovati sa jedinicom kobri. )
14. V.P ( vojna policija )
13. V.P Patrol ( Zadužen za patrole po vojnoj bazi )

OSTALI ČINOVI

12. Poručnik
11. Desetar
10. Beta Junior
9. Stariji Vojnik
8. Vojnik Sniper Team
7. Vojnik Offroad Team
6. Alpha Operativac
5. Vojnik III Klase
4. Vojnik II Klase
3. Vojnik I Klase
2. Vojnik Regrut
1. Suspend


RADIO KODOVI KOJI BIH SE KORISTILI TIJEKOM RAZGOVORA NA RADIU.
10-1 - Sve jedinice se vracaju u bazu po naredjenju komandnog osoblja.
10-2 - Negativno
10-3 - Prekid razgovora na centrali.
10-4 - Potvrda / Primljeno.
10-5 - Ponovite poslednji prenos.
10-6 - Zanemarite poslednji prenos.
10-7 - Pauza.
10-8 - Povratak sa pauze.
10-9 - Ranjen drzavni sluzbenik!
10-10 - Pucnjava u toku.
10-11 - Pljačka u toku.
10-14 - Oblacenje specijalne uniforme!
10-20 - Trenutna lokacija?
10-22 - Trenutna lokacija svih aktivnih patrola?
10-33 - Hitno potrebna podrska!
10-35 - Ranjen gradjanin
10-99 - Situacija je završena!
10-95 prevoz lica do zatvora
10-55 zaustavljeno vozilo
10-57 viktor - Potera za vozilom
10-57 fokstrot -Potera za pesakom


Kod A - ((Pad igre))
Kod B - ((F8 i U))

Kod 1 - Situacija opasna po zivot. (Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svjetla i sirene))
Kod 2 - Polu-hitni! (samo svjetla)
Kod 3 - Hitna pomoć! (svjetla i sirene)
Kod 4 - Situacija pod kontrolom.
Kod 5- Lice van vozila!




Hvala Administraciji na čitanju moje aplikacije za Lider-a Nacionalne Garde.

Vaš Tirke_Low


AP1GczMOxwi453cHBdGzOV2KUeNN9_FyUzPjIjxbQPxy_mrcaAV5vkxC5gvo-yMgjPsCka8ivAKVXUblA7frcw0kXkbvqfnAavd0nSv3zs-DSILp5UC5co2EeaW8LZAjnvrpHzkEtqd5A1phdsQKeRNoS7H5XGb2sOV81TZBTVRM8G_SHSjrpqisXA0ouLTRd750VXKgwQ9AUuzCsEDEfaWl8RPna_MlqUguR0ctXfdWAvd1XZASA1ZyAQPjBJj9MUt6B6HMdvvFtO1FAc3iuK46lgt9K3UZp_iqIQenAAFNf-Pu6NDantPbHfWMziEbFAM3RuOsXliOhi6UMzOubf0Oa2jZUkp72uY3ZycB0ioHJKOWIAWAFNFsrhyvSfUVNG_fRO5dfCd3saHNfuX5_-WU3eCIl90wSVeCUmwg6RuUsKAjTorqFyc6Uc8h9OUBYaBT1h6WZvtRjsvVEf5S0MBzS6FmQ4XuFoo3hKripc7Pi0kkLuVvGOYNid7QUYS7wpU3iXziFhcq3bQGZ9sbpHQXmUlvoN4B0PzwPg1STrLpeOfFpfTq5-xnrX4AAcNyjYogkWGar2H33v1M2Bj2xzrwuJWg73OLX7Ow34XWdm8wEgsNnRlvJKNuo45befnYyUUXIwtqyl1UcAeOPfDgEfnJjuOFpWAcqunjlBive5OfvoQgsHat6XIadhqXgmtQUGwTrRKmnjF7O5UfRDyoP0a5NoiEvBaFM4zzM_DtTLzu1GsdTmjBRDcKHjp5bpDwaidEv4ZnlfHLy1ek51tm2tfUwFgTIBYipiHizvbXbyrzel2TvmZAEv4YIzPn5ymi-7LIXecfNd1uTZw4laRPeHKdqzUfGLAJtnk7OdfbpmpfmYz_-NwUfDGnqQ2rHX2qsQDC29SnAGBYGCOlFhU-A6zjBh9VOd_9aSrkP29viH4keHmwKvpLym4DXSIY9AHOl9L8PjXbdqAMauq8_wH8cFeB6LVJkUUkNQ=w1680-h945-s-no-gm


NG DEPUTY LEADER
THE FAMILIES DEPUTY LEADER

27 RANK IN GOV
FIB 27 RANK



 

Jack Caldrone

Player
Player
Joined
Jun 20, 2022
Messages
574
Čestitam ! Pozvani ste na intervju za Lidera NG-a !
• Intervju ce se odrzati 11.03.2024 ( Ponedeljak ) u 20:00h na GrandRp discordu ( voice cekaonica )​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom