Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
29415
Players nickname
Dzoni Mulocca
Suspect ID
42072,31389
Date of violation
Mar 10, 2024
Time of violation
16:42
Proofs
https://youtu.be/aBtrLT-QuAg

Dzoni Bonanza

Player
Player
Joined
Dec 29, 2023
Messages
20
Kada sam isao sa pumpe u grad stao sam da vidim sta se desava te su me FIB i SAHP ubili bez brojanja
giphy.gif
 

Headless

Player
Player
Joined
Jun 28, 2023
Messages
110
OKACI DUZI POV KAKO SI DOLAZIO I GAZIO NAS SVE AKO SMES neko od koleg sigurno mora da ima duzi snimak brojano ti je vise puta dolazio si i gazio sve redom koga god da vidis a pokusavas da namestis warn nekom pri tome vozis sa busnim gumama 2 minuta ranije
 

Dzoni Bonanza

Player
Player
Joined
Dec 29, 2023
Messages
20
Kada sam isao sa pumpe u grad stao sam da vidim sta se desava te su me FIB i SAHP ubili bez brojanja

OKACI DUZI POV KAKO SI DOLAZIO I GAZIO NAS SVE AKO SMES neko od koleg sigurno mora da ima duzi snimak brojano ti je vise puta dolazio si i gazio sve redom koga god da vidis a pokusavas da namestis warn nekom pri tome vozis sa busnim gumama 2 minuta r
 

Dzoni Bonanza

Player
Player
Joined
Dec 29, 2023
Messages
20
OKACI DUZI POV KAKO SI DOLAZIO I GAZIO NAS SVE AKO SMES neko od koleg sigurno mora da ima duzi snimak brojano ti je vise puta dolazio si i gazio sve redom koga god da vidis a pokusavas da namestis warn nekom pri tome vozis sa busnim gumama 2 minuta ranije
Molio bih pov od toga

ovo je sve sto sam ja imo
 

Headless

Player
Player
Joined
Jun 28, 2023
Messages
110
Molio bih pov od toga

ovo je sve sto sam ja imo
ne razumem tvoj puksaj nabijanja warna ako znas sta si radio ranije? obrisi lepo zalbu al svakako sad se upload snimak kako se gazio i sve radio sto ne trebas ti ces na kraju dobiti za vdm svakako
 

Headless

Player
Player
Joined
Jun 28, 2023
Messages
110
i u povu ti jasno pise na pocetku da snimas 37 minuta a kazes da je to sve sto ims
 

Headless

Player
Player
Joined
Jun 28, 2023
Messages
110
Molio bih da admin ko ce ovo pregledavat da resi ove sto pisu i da ih kazni
nema od toga nista ovde sahp ne moze warn da dobije jedino fib a video ti nece biti validan svakako jer si bejtovao vise puta i vise puta ti je bilo brojano
 

Teo Cvetkovic

don't break the rules
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
312
Administracijo,covek je gazio ljude i baitovao,i napadao nas je tako sto je gazio ljude pa i ubio mene molim se da Administrator koji pregledava zalbu zatrazi ceo pov .
 

Kron3r

Player
Player
Joined
Jan 6, 2022
Messages
31
Auu moliti cu doticnog da stavi cijeli pov vec ako stavljas zalbu ... Evo kolega je stavio pov kako ih bejtas cijelo vrijeme zato kaci cijeli pov
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom