Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
241
Players nickname
Jackey Jones
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Mar 10, 2024
Time
1:38
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/625106/

strickeN

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
25
Pozdrav, dobio sam ban za 4.1 jer sam napravio skriptu da mi prodaje kriptovalute kako bih povratio pare koje sam ulozio odavno. Dakle, pre svega, zelim da se izvinim sto sam pokusao da "prevarim sistem" i izvucem svoje pare iz kripta na nedozvoljen nacin.
S' tim da nikada pre nisam bio prijavljen na forumu, nikad nisam bio u Demorganu, niti sam ikada utisan za svojih 4000-6000 sati igre na Grand RS serveru, zanima me da li je moguce da ikako dobijem unban? Ja bih rado pristao na PC Check, kao i money wipe ako je potrebno. Imam 330-340m u kesu sto je preko 10 puta vise od onoga sto sam prodao u kriptu. Naglasavam da nikakvu zaradu od kripta nisam stekao jer sam ulozio isto toliko, ako ne i vise para kada je kripto tek dosao na server. Od samog pocetka sam bio primeran igrac, pomagao novim igracima kako god je bilo potrebno i nikada nisam bio kaznjen za ovih par godina igranja, cak naprotiv, nema osobe na serveru koja bi rekla nesto ruzno o meni. Stvarno se nadam da administracija moze da mi progleda kroz prste i oprosti ovu glupu gresku koja se sigurno vise nece ponoviti. Hvala unapred!
 

strickeN

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
25
Izvinjavam se za naslov, treba da pise "Unban Appeal GP 4.1 | Mujo Simba". Zaboravio sam GP.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom