Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader of The Ballas Gang | Milos Cartier

Rejected
Status
Not open for further replies.

Milos Cartier

Player
Player
Joined
Mar 2, 2024
Messages
17
1. Vaše ime IRL : Milos Mijanovic
2. Vaše godine IRL:15 | in game :14 skoro 15
3. Vremenska zona : Sr
4. Prosjek online po danu:3-4 sata aktivno
5. Vaš Discord : karaulica
6. Vaše ingame ime:Milos Cartier
7. Vaš ID : 8621

1. Lider za The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje) - Zelim da postanem lider ove organizacije zato sto zelim da vratim ballase na pravi put i da postanemo najjaca kriminalna organizacija kao i najjaca organizacija generalno a razlog zasto se prijavljujem za ovu poziciju je zato sto sam vec jednom bio u ballasima i znam kako je biti jedna od najgorih organizacija i zelim to da promenim i zelim da ballasi postanu najjaca i najbolja organizacija na nasem serveru.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji. ; Jedan moj savet je taj da svako ko bude hteo da udje u Ballase morace da zna svako geto pravilo i morace da znaju kako da se ponasaju u odredjenim situacijama a ako bude nekih ne suglasica to cemo sve resiti prvo pricom a ako to ne bude pomagalo onda po kratkom postupku izbacio clana koji mislim da ne pripada tu gde jeste.
 

Ale Vassago

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
356
ODBIJENO!

Razlog:IG kazne,Nedovoljno truda ulozeno u pisanje aplikacije

ZATVORENO!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom