Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Milan Verstappen

Player
Player
Joined
Aug 2, 2023
Messages
445
1. Vaše ime IRL: Karlo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosjek online po danu: Od 4-8h
5. Vaš Discord: milan_verstappen
6. Vaše ingame ime: Milan Verstappen
7. Vaš ID: 46781

Dodatne informacije:

1. Lider za

EMS

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje):
-Bio sam vec vise puta u EMS i stvarno mi se svidja rad sa kolegama + rad sa građanima.
-Poznajem pravila servera i pravila EMS
-Volim pomagati drugim ljudima te volim puno komunicirati i znam napraviti dobar RP.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
-Svako ko bi radio u EMS bi morao poznavati pravila servera te pravila EMS Organizacije
-Radilo bi se punom snagom te bi se pomagalo svakoj osobi bila ta osoba Državni Službenik ili Ne.
-Uveo bih red, rad, disciplinu te bih trazio od svih Kolega da budu minimalno 2h na dužnosti u danu i da NE rade nikakve probleme.
-Svaki radnik EMS bi morao imati najmanje 7 godina IC i poznavati pravila a najmanje 14 Godina OOC i znati se ponašati za svoje Godine.
-Radio bih akcije kao sta su Lab. (Prevoz Lekova) te bih se trudio da nitko ne ostane bez lekova koji su mu/joj potrebni za Život.
-Regrutacije bi se odrzale svakih 5 dana.
-Bila bi provera zdravlja državnih službenika i izdavanjeg Medicinskog Osiguranja, udružne Akcije i pokazne vježbe.
-Glavni rad EMS bi bio Pružiti Prvu Pomoc, Prodavanje kompleta Prve Pomoci, Prodavanje osiguranja, Zdravstveni Pregled, Prevoz Lekova, Učestvovanje u raznim Akcijama itd.

Hvala na citanju.
Potpis:Milan Verstappen
 

Leon Zaza

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 7, 2022
Messages
876
" Prihvaceno, intervju ce se odrzati danas (19/03/2024) u 20:00, budite u cekaonici na Grand RP discordu.
 

Leon Zaza

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 7, 2022
Messages
876
Aplikacija odbijena!
Razlog: Intervju
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom