Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
28360
Players nickname
Dejan Armani
Suspect ID
6790, 16916. 38437
Date of violation
Mar 16, 2024
Time of violation
16:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=dFnkWfPQJIM

Iris Eywa

Najacci
Player
Joined
Oct 21, 2023
Messages
83
Moguce da je bec odbrojano a ti uljeces u pucnjavu sto zanci da si prekrsio FearRp.

NAUCI DA KACIS BRATE MOJ SLATKI!!!
 

nenilem000

Player
Player
Joined
Dec 17, 2023
Messages
82
druze pa ti prvi dobijas varn jel vidis ti sta kacis tvoj fam je poceo prvi da puca
 

Dejan Armani

Player
Player
Joined
Dec 29, 2022
Messages
47
druze pa ti prvi dobijas varn jel vidis ti sta kacis tvoj fam je poceo prvi da puca
Ako nisi upucen, familija dobija warn (pise se sa duplo v) ukoliko 3+ igraca prekrse neko od pravila. U ovoj situaciji ja vidim moja 2 clana iz familije kako pucaju na vasih 5. Ja mislim da je 5 vise od 3, a da je 2 manje od 3. Hvala, pozdrav, i nemoj da me smarate dok admini ne pregledaju zalbu. Uzivaj...
 

Iris Eywa

Najacci
Player
Joined
Oct 21, 2023
Messages
83
Ako nisi upucen, familija dobija warn (pise se sa duplo v) ukoliko 3+ igraca prekrse neko od pravila. U ovoj situaciji ja vidim moja 2 clana iz familije kako pucaju na vasih 5. Ja mislim da je 5 vise od 3, a da je 2 manje od 3. Hvala, pozdrav, i nemoj da me smarate dok admini ne pregledaju zalbu. Uzivaj...
Kao prvo tu su onako tri fama tako da ono ni iz jednog fama nisu troje..
 

Akumaa

Player
Player
Joined
Nov 12, 2022
Messages
25
Kao prvo tu su onako tri fama tako da ono ni iz jednog fama nisu troje..
Brate zasto ti toliko pises ovde ako si siguran da niste pogresili nije mi jasno isk, ili se mozda brines da ce te osamariti i to jako?
 

Iris Eywa

Najacci
Player
Joined
Oct 21, 2023
Messages
83
Nemoj brate da se pravdas znas da ovo nije snimak od pocetka i sam znas to…
 

Iris Eywa

Najacci
Player
Joined
Oct 21, 2023
Messages
83
Brate zasto ti toliko pises ovde ako si siguran da niste pogresili nije mi jasno isk, ili se mozda brines da ce te osamariti i to jako?
brate perma banan sam ako ti to mesto znaci aigurno me tryhardam igricu 24/7…
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,121
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Dostavite POV od početka situacije.
  • Rok 12 sati.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom