Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Vlada Flow

Player
Player
Joined
May 29, 2022
Messages
258
Informacije

1. Vaše ime IRL: Vlada
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosjek online po danu: 3h+
5. Vaš Discord: vlada.33
6. Vaše ingame ime: Vlada Flow
7. Vaš ID: 19485

Dodatne informacije

1. Lider za..... The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


- Veci deo svog RP zivota sam proveo u bandama i kriminalnim familijama. To me je uvek privlacilo, u skoro svim bandama sam bio HC, te znam kako voditi jednu. Duze vreme sam posmatrao lidere i njihov rad, te sam uocio dobre, a i lose stvari.

- Mislim da sam sposoban da vodim jednu kriminalnu organizaciju, znam kako voditi ljude na evente, a znam i kako biti dobar vodja. Po meni je jedinstvo kljuc organizacije, svi clanovi bi trebali postovati jedni druge, toksicnost ne bih nimalo tolerisao.

- Veoma sam ozbiljan, znam sta zelim i imam ozbiljne ljude za ovu organizaciju. Zeleo bih da napravim nesto od ove organizacije, bio bih veoma ozbiljan, isto tako i moji clanovi. Ako ne bi bilo nikakve akcije ljudi ne bi samo stojali u HQ nego bi ih slao da robaju po getu ili da saraju grafite.

- Turfovi bi bili jedni od prioriteta, mislim da su turfovi veoma vazni za jednu bandu. Mogu da garantujem da problema oko toga biti nece, jer vec imam spreman Turf Team.

- Dobro se poznajem sa pravilima i sposoban sam preuzeti odgovornost nad ovakvom organizacijom.

- Sa svojom ekipom cu podici rp na visi nivo, talacke, pljacke, itd.. ce biti mnogo ozbiljnije ukoliko ja postanem Leader. Smatram da nije smisao u tome da se ode na pljacku proda taoc i zdravo, dovidjenja. Vec da se tu dogodi neki rp sa drugom stranom zakona.

- Vec duze vreme planiram da napravim nesto sto koliko ja znam ni jedan drugi Leader nije napravio. Dakle, sta bih ja voleo napraviti. Dogovorio bih se sa Leader-om neke suprotne bande da odradimo neko rivalstvo, sta mislim pod rivalstvom? Znaci, da dogovorimo veliku pucnjavu negde u getu, gde cemo dovesti sve svoje clanove da se pokaze ko je bolji. Verujem da bi obe bande imale velike koristi od ovoga, jer bi se clanovi uzivili u rp i automacki bi imali vecu zelju za daljnjim rp-om u toj istoj bandi.

- Koliko vidim, u prošlim mandatima je bila korak iza ostalih bandi u getu i događanjima. Promijenit ću ovo i dominirati ostalim bandama. Ballas ce se pod mojim vodstvom aktivnije nego ikad pojavljivati na događanjima. Napravit cu HC od ljudi koji imaju odgovarajuće vremenske periode i aktivni su, tako da će banda uvijek biti aktivna.

- Za sebe verujem da posedujem vestine vodjenja, dakle da umem da komuniciram, saradjujem, motivisem svoje clanove, da umem donositi dobre odluke, upravljati konfliktima... to su kljucne osobine jednog Leader-a po meni, a ja smatram da posedujem te osobine.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

-
Moj savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji. Clanovi ne bi trebali shvacati stvari osobno i takođe bi sve clanove trebalo postovati bez obzira jesu li vođe ili clanovi, takođe bi clanovi trebali pravilno glumiti članove mafije i dati sve od sebe da se lažno predstavljaju.

- Sastanci minimum jednom nedeljno, kako bi imali evidenciju svega sta se desava u bandi.

- Aktivne clanove bih nagradjivao bonusima i podstakao njihovo razvijanje

- Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.

- Primetio sam da ljudi i ne obracaju toliko paznju na rp- i non-rp chat u bandama, tako da bih im skrenuo paznju na to.

- Hteo bih da ljudi znaju ko smo, da pravimo sto vise buke, da budemo najjaktivniji. To bi postigli tako sto bi radili vise pljacki 24/7, GS, Talacki, robanja po auto putu, getu itd..

- Mnogo ozbiljnija ispitivanja, ljudi bi bili ispitivani na drugaciji nacin, na malo vise IC nacin jer mislim da nije poenta u tome da nauce pravila napamet kao pesmicu, vec da znaju o cemu se radi.

- Mnogo ozbiljniji RP gangstera.

Hvala Vam na vremenu koje ste izdvojili za citanje moje prijave, srecno svima!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom