Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
28577
Players nickname
Filip Lui
Suspect ID
48453
Date of violation
Mar 16, 2024
Time of violation
23:50
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=F5fLf8yX3Jk

Filip Lui

Player
Player
Joined
May 15, 2023
Messages
13
Dobili smo warn i jail za GP 6.15. Okačeni smo za to kako smo pucali bez brojanja. Mi smo bili dobri prijatelji sve dok nas nisu rejdovali. Posle rejda je jedan došao ispred fam kuće. Mi smo njemu brojali jer je hteo da pokuša da ukrade panel i vikali smo mu da se makne sa krova što je odbio i pucao nas je odozgo ali on nije pokazali ceo POV gde mi njemu brojimo i kada on dolazi i puca. Kada smo brojali on je pobegao na krov i prvi pucao mi smo krenuli na njega on je zatim otrčao na ulicu i tu je ubijen, a zatim se vidi kako njegov clan iz fama puca sa krova na nas. Tu ga je i njegov član upozorio da će dobiti warn. Nakon razgovora sa administratorom Peki Marocco rekao je da mu je žao što nije zatražio kompletan POV i zato što se nismo žalili da dostave kompletan POV. Oni su se žalili dva puta prvi im je odbijen, a drugi prihvaćen. Nama je nije problem vreme u zatvoru već warn. Sve je namešteno i vidi se da je namešteno kada dostave ceo pov videćete da je sve nameštaljka. Treba da se vidi kompletna RP situacija kako je došlo do toga. Prvi video kada je odbijen nismo ni videli da je drugi okačenza istu stvar. U videu će te videti kako je došlo do toga. Nije uredu stavljati ljude u kaznu dok se nevidi cela RP situacija. Samo seče kako njemu paše. Zašto nema video kako dolazi kod nas kako priča sa nama kako se penje na krov. On je bio kod nas u familiji da nam napakosti.
Admini koliko doprinose igri toliko i uništavaju jer nežele da vide celu RP situaciju. Ako mi njemu nismo brojali gde se vidi da je on nama brojao? I još viče snimaj snimaj.
Ovo nije OK i nadam se da će se brzo rešiti.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom