Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Leader of The Ballas Gang | Lounaa Mikhailov

Status
Not open for further replies.

Escobar Louna

Srbija do Tokija!!
Player
Joined
Aug 24, 2023
Messages
565
1.Vaše ime u RL:Nikola

2. Vaše godine:16

3. Vremenska zona:Gmt+1

4. Prosječna aktivnost na dan:Radnim danom oko 5+h,vikendom skoro ceo dan

5. Vaš Diskord:louna23

6. Vaše Ingame ime:Escobarr Louna

7. Vaš ID:21075



Dodatne Informacije

1. Lider za...The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



-Prvi razlog je taj da već mnogo vremena provodim na serveru i da sam već veoma iskusan sto se tice crime organizacija,a i imam veliku ekipu ljudi koji su spremni da postanu clanovi Ballasa.Takodje mislim da sam sposoban veoma da osnujem jednu organizaciju sa previse pouzdanih clanova,koja bi bila jedna od najboljih.



-Drugi razlog je taj da sam oduvek zeleo da budem lider neke od kriminalnih organizacija.Zeleo bih da se geto i autoputevi ponovo aktiviraju i da budu puni ljudi kako bi se vise pljackalo,kidnapovalo...Voleo bih da ceo server pamti ime Louna Mikhailov po tome kako je vodio odlicno jednu organizaciju i pruzio svima sansu.Zelim postati lider zato sto imam dobru sposobnost i znanje koje bi clanovi imali postovanje prema meni i drugim kolegama takodje odnos prema radu dosta je bitan. Kao lider bi moje znanje i moje vestine prenosio na pripadnike moje kriminalne organizacije.



-Treci razlog je taj da zelim da prosirim vidike organizacije,pravim vise talacki,pljacki prodavnica,farbanja grafita... Vec imam spremljenu ekipu koja je veoma iskusna.Stvorio bih poseban tim za farbanje grafita,pucanje po getu,organizatore talackih,gs,24/7.Povecao bih veoma aktivnost na svakom dogadjaju:pomorska bitka,podmornica,talacke ,tajna radnja...


-Cetvrti(bonus)razlog je taj sto sam proveo dosta vremena Crime org i vec se susreo sa veoma kriznim situacijama koje sam naucio kako da prevazidjem.Mislim da sam veoma spreman da vodim jednu organizaciju kao sto je Families .U svakoj organizaciji sam bio deo High Commande i znam kako funkcionisu stvari u Crime organizacijama.Zelim postati lider jer mislim da bih napravio dobre I sposobne "kriminalce"

-Peti(bonus)razlog je taj sto mislim da sam veoma razuman covek i spreman na kompromis,bio to kompromis sa curatorom/adminom/clanom moje organizacije uvek sam spreman na razgovor.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.


-Pre svega imali bi vece ljudstvo sto bi pomoglo u borbama u getu,autoputevima...Radi njihove velicine neophodno je imate veliki broj ljudi na raznim lokacijama .

-Pokusao bih da organizujem vise aktivnosti u toku dana,sto se do sada nije desavalo obicno su sve aktivnosti bile predvece.Povecao bih veoma aktivnost na svakom dogadjaju:pomorska bitka,podmornica,talacke ,tajna radnja...

-Takodje zeleo bih da ucinim da Ballasi zavladaju getom,autoputem kao i celim gradom i da bude medju najjacim bandama.Omogucio bih svim clanovima da mogu da farbaju grafite,pucaju se po getu.Takodje ko se pokaze iskusan od clanova dobijace rank up ili odredjene bonuse.

-Svake nedelje bih delio bonuse i davao rank up-ove aktivnim igracima.

- Novi igraci koji udju u moju organizaciju dobili bi obuku od strane visih cinova o nekim osnovnim pravilima koji se stalno krse od strane ne iskusnih ljudi i o dogadjajima na koje idemo.

Stvorio bih poseban tim u organizaciji koji bi se bavio talackim i pronalazenjem novih mesta za talacke.


-Ispitivanja za organizaciju bice detaljno,sva pravila ce biti propitana kako bih se uverio da nece dolaziti ni do kakve greske mojih zaposlenika.

-Ispitivanje bi se sastojalo od tezih i laksih pitanja.Na laksim pitanjima smeli bi napraviti jednu gresku,dok na laksim dve.

Sto se tice samog ulaska,osoba bi morala da zna odlicno pravila grada i da ima minimum 14 godina ooc.

-Uvek bi imali nekog od HC aktivnog kako bi u svakom trenutku mogao da pomogne svim zaposlenima.

-Pokusao bih da se sa svakom drugom crime organizacijom sprijateljim da sto bolje izvodimo borbu protiv policje

-Svaki vid svadje ili toxicnosti bice strogo sankcionisan.

-Takodje uveo bih sistem warnova i opomena.2 Warna/opomene=Suspend 24h
3warna/opomene=izbacaj iz organizacije.

Rankovi u mojoj organizaciji će biti sledeći:

1. Suspend

2. Newboy

3. Ghetto Warrior

4. Ghetto Cleaner

5. Ghetto Lider

6. El Capo

7. Grafiti Team

8. Grafiti Team Leader

9. Turfer

10. Panther

11.Anakonda

12.El Jafe

13.The Boss


Nadam se pozitivnom odgovoru i zelim srecu svim ostalim ljudima koji apliciraju za lidera
 

Ale Vassago

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
356
PRIHVAĆENO!

Prihvaćeni ste za interview za Ballas Gang koji će se održati 17.3.2024. (u 19:00) budite u čekaonici na Grand Role Play discordu!​
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
PRIHVAĆENO!

Razlog Interview

ZATVORENO!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom