Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16916
Players nickname
Amar Guzic
Suspect ID
36272
Date of violation
Mar 18, 2024
Time of violation
22:18
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=gZewzt_mQls

Neo Gaultier

Player
Player
Joined
Dec 20, 2023
Messages
184
sve se vidi u pov zelim da igraci budu kaznjeni jer pucaju bez brojanja.
Decko gubis se vise od coravog invalida(bez uvrijede svim slijepim invalidima naravno osim tebi) odbrojano vam je nekoliko puta i vi se svejedno vracate sta je beit i jos vam se cuje discord i vasi visoko obrazovani clanovi fama piju vise magnezijuma nego sta ribe plivaju sto se i vidi u jednom od nasih povova i ja sam vam osobno rekao sto se i cuje u povu da ce te biti ubijeni sljedeci put kada stanete na nas posjed ali vi se svejedno vracate i dobivate sto ste i zasluzili biti ubijeni i lezati na podu mrtvi.
 
Last edited:

Diegorr Fedorrov

Bate ne smaraj ljubi te brat
Player
Joined
Feb 2, 2024
Messages
116
sta trazite uvek ispred kuce pa kad vas ubiju kriv vam je ko?? celo vreme dolazite kod nas svaki dan ..
ko im je kriv braco traze pa dobiju sto traze ..
Baki nije brojano oni smeju biti kod kuce😂😂 ne bi ispao G.P6.15 da vi niste pucali DOK SU ONI BEZALI molim administraciju da kazne ovu familiju jer SU ONI KRENULI DA BEZE a oni su ih pucali sto je G.P6.15
 

Neo Gaultier

Player
Player
Joined
Dec 20, 2023
Messages
184
Baki nije brojano oni smeju biti kod kuce 😂😂 ne bi ispao G.P6.15 da vi niste pucali DOK SU ONI BEZALI molim administraciju da kazne ovu familiju jer SU ONI KRENULI DA BEZE a oni su ih pucali sto je G.P6.15
Kao prvo glup si. Kao drugo ako mi kažemo da nesmiju biti kod kuće onda nesmiju jer je to nas posijed. Kao trece oni nisu bjezali nego su cijelo vrijeme beitali ali ti si ocito malouman i mozak ti je ne razvijen pa to nemozes shvatiti sta ti oprastam posto nazalost na ovom svijetu ima jako puno maloumnih ljudi kao ti a ocito ni ne cujes tako da si jos i gluh ali nema veze sljedeci put mozes jednostavno sutit ne pravit se pametan jel si malouman i mozes ocistit usi jer ocito nisi cuo da im je brojano nekoliko puta.😘😘
 

Diegorr Fedorrov

Bate ne smaraj ljubi te brat
Player
Joined
Feb 2, 2024
Messages
116
Kao prvo glup si. Kao drugo ako mi kažemo da nesmiju biti kod kuće onda nesmiju jer je to nas posijed. Kao trece oni nisu bjezali nego su cijelo vrijeme beitali ali ti si ocito malouman i mozak ti je ne razvijen pa to nemozes shvatiti sta ti oprastam posto nazalost na ovom svijetu ima jako puno maloumnih ljudi kao ti a ocito ni ne cujes tako da si jos i gluh ali nema veze sljedeci put mozes jednostavno sutit ne pravit se pametan jel si malouman i mozes ocistit usi jer ocito nisi cuo da im je brojano nekoliko puta.😘😘
Hahahahahhaha deckic kad naucis pravila i naucis da se ne kurcis ovde javi mi se.Nisu bili na vašem posedu NPC-u nemoj se kurcis ovde da ti ne bi prosuo mozak ovde tvoj glup ko kurac ne znas sa kime se kacis jebacu te u cmarcic taj mali i izjeban jer si glup ko kurac,nauci pravila pa se vidjamo🤓
 

Diegorr Fedorrov

Bate ne smaraj ljubi te brat
Player
Joined
Feb 2, 2024
Messages
116
Kao prvo glup si. Kao drugo ako mi kažemo da nesmiju biti kod kuće onda nesmiju jer je to nas posijed. Kao trece oni nisu bjezali nego su cijelo vrijeme beitali ali ti si ocito malouman i mozak ti je ne razvijen pa to nemozes shvatiti sta ti oprastam posto nazalost na ovom svijetu ima jako puno maloumnih ljudi kao ti a ocito ni ne cujes tako da si jos i gluh ali nema veze sljedeci put mozes jednostavno sutit ne pravit se pametan jel si malouman i mozes ocistit usi jer ocito nisi cuo da im je brojano nekoliko puta.😘😘
HahahaH
 

Noa Killa

Player
Player
Joined
Mar 16, 2024
Messages
44
Dobro lice jel ti sebe cujes il samo se meni cini da zvucis ko najretardiranija majmuncina ikad, ovi vas su bejtali cijelo vrijeme i stojali tamo ispred poseda ko majmuni i onda im je bilo receno kad sljedeci put stanu na posed da ce biti ubijeni os da ti za rodendan kupim apartic za usi?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom