Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Jozza Shayk 🔥

Frankfurt am Main
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
343
1. Vaše ime IRL: Jovan
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu:3-4h radnim danima vikendom malo duze
5. Vaš Discord: hellokittyjozza
6. Vaše ingame ime: Jozza Shayk
7. Vaš ID: 43731


Dodatne informacije

1. Lider za..... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

Na projektu sam vec duze vreme , bio sam u dosta organizacija obiso sve , i odlucio sam se da isprobam poziciju lidera na serveru. Prije ovoga igrao sam na DE02 pre nego sto sam dosao na ovaj server.
Mnogi ljudi koji me poznaju me smatraju Kao opustenog lika, nikad nisam izgubio nikakvu kontrolu nadamnom, te verujem da je to jako bitna stvar za liderstvo i kao primer ostalim memberima organizacije, kako u igri tako i van .
- U dosta org sam bio HC kao i Bijo sam 3 mandata (12) u Marabunti i na osnovu mojeg znanja ja sam siguran u to da cu ja biti u mogucnosti da vodim organizaciju. Imam Moje ljude koji ce mi pomoci i da mi pomogne oko svega.
Sebe smatram da sam jedan od boljih ljudi ovoga grada, da sam Spretan da vodim jednu organizaciju kao sto je The Families.
Stavio bih limit OOC godina, za ulazak bi trebalo 13+ godina (ako neki igrac nema 13+,ali odlično zna pravila,mogao bi napraviti izuzetak), Limit bih bijo stavljen zbog mnogo "dece na serveru" koja ne poštuju pravila i neki ih namerno krse ostalim normalnim igračima kao i sto vecina njih ne shvata ozbiljno ovaj server.

sada cu reci kako ce funkcionisati moja organizacija.
Kada govorimo o memberima , svakom mom clanu ce biti jednako gledan njegov rad tako i dat bonus za sve.
Svaki novi clan koji ce zeleti da se pridruzi organizaciji mora ce proci isptivanje koje ce se sadrzati od 10+ pitanja na kojih ne sme biti 3 ili vise greski.
Samo cu primati ozbiljne RP igrace u organizaciji
Grafiti team , turf team ce biti celokupno popunjen za najbolji moguci rad.
Moja organizacija ce vise biti fokusirana na RP , u smisli da zelim da se RP Poboljsa , da stalno budu pljacke , raidovi , talacke itd.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
Napadi na state objecte ce se dosta poboljsati jer u zadnjem vremenu ih uopste skoro nema.
Svaki clan bi imao svoju team gde bi oni isli zajedno i obavljali svoj posao kao na primer Grafitti team, State Object napad , Tajne
Takodje bi napravio Neke eventove u svojoj organizaciji za najaktivnje clanove nekih grupa.
Svake Nedelje ce se HC gledati aktivnost i najaktivnija grupa ce osvojiti odredjenu nagradu bilo to rankup ili Bonus.

Rankovi:
1. Suspend
2. New Boy
3. Dealer
4. Supplier
5. Shota
6. Grafit team
7. Grafit team lider
8. Corner Boss
9. Turfer
10. O.G.
11. Enforcer.
12. CO-Shayk
13. Shayk
 

Ognjen Avage

Player
Player
Joined
Jul 31, 2023
Messages
58
1. Ваше име ИРЛ: Јован
2. Ваше године:15
3. Временска зона: ГМТ+1
4. Просјек онлине по дану:3-4х радним данима викендом мало дузе
5. Ваш Дисцорд: хеллокиттијозза
6. Ваше име у игри: Јозза Схаик
7. Ваш ИД: 43731


Додатне информације

1. Лидер за..... Породице
2. Зашто желите да будете Лидер ове специфичне организације? (Наведите три разлога уз објашњење)

На пројекту сам већ дуже време , био сам у доста организације обисо све , одлучио сам сам да испробам позицију лидера на серверу. Прије овога играо сам на ДЕ02 пре него што сам дошао на овај сервер.
Многи људи који ме познају сматрају Као опуштеног лика, никад нисам изгубио никакву контролу надамном, верујем да је то јако битна ствар за лидерство и као пример осталих чланова организације, како у игри тако и ван.
- У доста орг сам био ХЦ као и Бијо сам 3 мандата (12) у Марабунти и на основу мог знања ја сам сигуран у то да ћу ја бити у могућности да водим организацију. Имам Моје људе који ће ми помоћи и да ми помогнем око свега.
Себе сматрам да сам један од бољих људи овога града, да сам Спретан да водим једну организацију као што је Тхе Фамилиес.
Ставио бих лимит ООЦ година, за улазак би требало 13+ година (ако неки играч нема 13+,али одлично зна правила,могао би направити изузетак), Лимит бих био стављен због много "деце на серверу" која не поштује правила и неки их намерно крше осталим нормалним играчима као и што њих не схвата озбиљно овај сервер.

сада цу реци како це функционисати моја организација.
Када говоримо о члановима , сваком мом цлану це бити једнако гледан његов рад тако и дат бонус за све.
Сваки нови клан који ће желети да се придрузи организацији мора це проци исптивање које це се садрзати од 10+ питања на која не сме бити 3 или висе грески.
Само чу примати озбиљне РП игре у организацији
Графити тим , турф тим ће бити комплетно попуњен за најбољи могуци рад.
Моја организација ће више бити фокусирана на РП , у смисли да се жели РП Побољша , да стално буду пљачке , раидови , талачке итд.
3. Ваш савет за побољшање РолеПлаи-а у организацији.
Напади на државни објекат ће се доста побољшати јер у последњем времену их уопште скоро нема.
Сваки клан би имао свој тим где би они исли заједно и обављали свој посао као на пример Графитти теам, Стате Објецт напад , Тајне
Такодје би направио Неке догађаје у својој организацији за најактивније кланове неких група.
Сваке Недеље ће се ХЦ гледати активност и најактивнија група која ће освојити одређену награду било рангирање или Бонус.

Ранкови:
1. Суспенд
2. Нев Бои
3. Дилер
4. Добављач
5. Шота
6. Графит тим
7. Графит тим лидер
8. Шеф угла
9. Турфер
10. ОГ
11. Енфорцер.
12. ЦО-Схаик
13. Схаик
твоја је сад
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom