Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
4674, 26658
Players nickname
Milovan Pluxury
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Mar 19, 2024
Time
00.00
Proofs
/

Solivagant

Player
Player
Joined
Feb 10, 2024
Messages
2
Evo prošlo je već neko vreme kako sam banovan na ovom serveru mojim nerazmišljanjem. Ja nemam prijatelje u svom životu koliko sam ih stekao preko ekrana mog računara na Grandu. Kada sam pisao onu glupost na forumu zbog koje sam banovan, video sam da su svi pisali da to ne radim, ali nisam hteo nikog da slušam već sam to i uradio. Mnogi su mi pisali posle toga, da kupim novi Rockstar nalog, da napravim treći nalog kako bi mogli da se družimo. Naravno, ja to nisam hteo da uradim jer je to kršenje pravila servera.. U medjuvremenu se i moj rodjeni brat priključio vašem projektu i pisao žalbu da mi skinete ban. Ovom žalbom bi hteo da se izvinim Muji i Abrahamu što nisam razmišljao o posledicama, hteo bih da se vratim nazad na server kako bih nastavio da se družim sa prijateljima i da nastavim da igram bez kršenja pravila. Pristajem na moneywipe, uzimanje svega što sam stekao za dve godine igre na serveru.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom