Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected G.P. 6.10 | 39471 (za Muju ili Abraham)

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
38227
Players nickname
Roland Vig
Suspect ID
39471
Date of violation
Mar 13, 2024
Time of violation
10:01
Proofs
https://imgur.com/a/CKl9LNU

Roland Vig

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
43
Zalba na igraca , jest proslo je malo vremena ja nisam obratio pazju da je odbijena zalba 13.03 na ove masne reci koje su upucene od strane igraca

39471 , nebitne su moje i njegove godine ali po meni on je mesao IC sa OOC , posto on je nas maltretirao na duznosti dok smo davali adrenaline za koji je dobio ban a kad je dobio ban pocele su vredjanje PRVOBITE MOJE MAJKE detalji u slikama jest na privatnim porukama ali ovako nesto ja ne podnosim a to to sto je on bio nervozan to nije na meni trebao da istresa nego na sebi , jet pogresio sam mozda u obracanju trebao sam seniorima to da oznacim ali i to je neka moja greska posto nevolim bas da kacim ljude ali koji zasluzuju to i uradim sto ja ili bilo ko treba da trpi neke situacije koje nisu kulturne i na mestu jer svi mi volimo i da rollamo i da se salimo , jer kontam da je vredjanje administracije naprimer velika greska ali treba i nas ostale nekako zastititi od takvih koji se neznaju ponasati sve je to kucno vaspitanje . hvala unapred i izvinjavam se sto sam se mozda malo razpisao ali mene to jako uvredilo i mislim da bi i drugi tako nekako odreagovali .

 

ᴠᴀꜱᴋᴇ

𝗩𝗼𝗹𝗶𝗺 𝘀𝘃𝗲 𝘀𝘁𝗼 𝘃𝗼𝗹𝗲 𝗺𝗹𝗮𝗱𝗶
Player
Joined
Dec 31, 2023
Messages
159
Copy Paste zalba, rejecet je zalba "Rejected - G.P. 6.10 | 39471"
Druze kacis me za 6.10 a ne znas uopste sta je 6.10 pravilo, nisam nista spomenuo u vezi IC situacije,
Spam zalba, reject je vec ista takva!!
 

Roland Vig

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
43
6.10 Zabranjeno je premještanje IC situacija u OOC (npr. Vrijeđanje nekoga u Discord Chatu u vezi s IC situacijom). Svi takvi slučajevi bit će kažnjeni u Discord-u kao i zabranama u igri. | Zabrana 1-7 dana
 

ᴠᴀꜱᴋᴇ

𝗩𝗼𝗹𝗶𝗺 𝘀𝘃𝗲 𝘀𝘁𝗼 𝘃𝗼𝗹𝗲 𝗺𝗹𝗮𝗱𝗶
Player
Joined
Dec 31, 2023
Messages
159
6.10 Zabranjeno je premještanje IC situacija u OOC (npr. Vrijeđanje nekoga u Discord Chatu u vezi s IC situacijom). Svi takvi slučajevi bit će kažnjeni u Discord-u kao i zabranama u igri. | Zabrana 1-7 dana
Gdje ti vidis premještanje IC situacije u OOC ovde?
 

Roland Vig

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
43
i u IC situaciji si izazivao a posle u porukama OOC jes u porukama ali i to je u vezi bar ja mislim cele te situacije , nije mi problem i na engleski da napisem ovim jos visima pa da proverim jer ko si ti da tako nesto piskaras bljuvotine . nemam ja sa tobom vise sta piskarati nek odluce koji trebaju samo eto moja greska sto sam to trebao odma visima da posalje da sam salusao savet drugih . tako da nemoj mi piskarat sem ako nemas nesto o drugom situacija je presla svu meru
 

ᴠᴀꜱᴋᴇ

𝗩𝗼𝗹𝗶𝗺 𝘀𝘃𝗲 𝘀𝘁𝗼 𝘃𝗼𝗹𝗲 𝗺𝗹𝗮𝗱𝗶
Player
Joined
Dec 31, 2023
Messages
159
i u IC situaciji si izazivao a posle u porukama OOC jes u porukama ali i to je u vezi bar ja mislim cele te situacije , nije mi problem i na engleski da napisem ovim jos visima pa da proverim jer ko si ti da tako nesto piskaras bljuvotine . nemam ja sa tobom vise sta piskarati nek odluce koji trebaju samo eto moja greska sto sam to trebao odma visima da posalje da sam salusao savet drugih . tako da nemoj mi piskarat sem ako nemas nesto o drugom situacija je presla svu meru
Aman jesti glup ili se pravis? Nije prekrseno 6.10 pravila, admin je vec odbio zalbu
"Rejected - G.P. 6.10 | 39471"
 
Last edited:

Mikso Albushi

MIKASO
Player
Joined
Feb 20, 2024
Messages
26
Aman jesti glup ili se pravis? Nije prekrseno 6.10 pravila, admin je vec dobio zalbu
"Rejected - G.P. 6.10 | 39471"
Decko ti si toliko glup, da ja nemam rijeci za tvooju glupost..... Dijete sa autizmom je za tebe izmislilo tocak....
To da li je prekrseno pravilo ili ne odlucuju Bogovi na forumu: Mujo i Abraham, a do tada idi u predskolsku, da te nauce kako da se ponasas prema starijima......
 

Teo Elkhabib

Fire Feeding 🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
807
6.10 nije ali IRL Thearding jeste jer je si mu pisao a vezano je za Forum Chat ali nisam siguran da li moze da bude approved odbice se zalba 99%
 

Diegorr Fedorrov

Bate ne smaraj ljubi te brat
Player
Joined
Feb 2, 2024
Messages
134
Zalba na igraca , jest proslo je malo vremena ja nisam obratio pazju da je odbijena zalba 13.03 na ove masne reci koje su upucene od strane igraca

39471 , nebitne su moje i njegove godine ali po meni on je mesao IC sa OOC , posto on je nas maltretirao na duznosti dok smo davali adrenaline za koji je dobio ban a kad je dobio ban pocele su vredjanje PRVOBITE MOJE MAJKE detalji u slikama jest na privatnim porukama ali ovako nesto ja ne podnosim a to to sto je on bio nervozan to nije na meni trebao da istresa nego na sebi , jet pogresio sam mozda u obracanju trebao sam seniorima to da oznacim ali i to je neka moja greska posto nevolim bas da kacim ljude ali koji zasluzuju to i uradim sto ja ili bilo ko treba da trpi neke situacije koje nisu kulturne i na mestu jer svi mi volimo i da rollamo i da se salimo , jer kontam da je vredjanje administracije naprimer velika greska ali treba i nas ostale nekako zastititi od takvih koji se neznaju ponasati sve je to kucno vaspitanje . hvala unapred i izvinjavam se sto sam se mozda malo razpisao ali mene to jako uvredilo i mislim da bi i drugi tako nekako odreagovali .

To nije G.P6.10 samo napisi Vredjanje roditelja preko foruma🤓
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,704
Odbijeno

- Forum privatni dm nije nasa nadleznost
- Takodje ne mozete zahtjevati da vam Dep Chief ili Chief licno gleda zalbu na igraca !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom