Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Lazar Rokafela

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Apr 2, 2023
Messages
131
1. Vaše ime IRL: Lazar Živković
2. Vaše godine: 25
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 3h+
5. Vaš Discord: lazarz98
6. Vaše ingame ime: Lazar Rokafela
7. Vaš ID: 36600

Dodatne informacije

1. Lider za : The Famillies

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?

a) Zelio bih da napredujem na ovom projektu i da se oprobam kao lider neke od organizacija jer imam iskustva u vodjenju veceg broja ljudi. Smatram da dobro poznajem sva pravila ovog servera.
b) Od kada sam došao na projekat proveo sam mnogo vremena u organizacijama (state i gangovi) te sam upoznat sa svim dogadjijama i situacijama u kojima ovaj gang moze da se nadje i kako iz njih da izadje.
c) Zbog mog zalaganja, vremena provedenog na projektu pomaganja ljudima imam oko sebe ljude za koje smatram da bi mogli dosta da mi pomognu oko vodjenja ove organizacije i koji bi jedva dočekali da postanem lider.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji:

3.1. Posto smatram da se smanjio role play na ovom projektu i da ljudi cesto izbjegavaju RP situacije, da imam tu moc poostrio bih kazne za krsenje istih.
3.2. The Families bi pod mojim vodstvom postao jedna od vodećih org u gradu što se tiče pljački kao i distribucije opijata i oružja pri tome pazeci na pravila grada.

Prvi ja kao i ljudi sa kojima bih vodio org (bivši lideri gangova i state-a) ne volimo one koji krše pravila tako da bi smo se trudili da suspendom ili kickom riješimo taj problem u našoj org, a za ostale zna se kako.
3.3. Ja kao i moji zamjenici dali bi svakome priliku da se dokaze i napreduje, kao i da ga strpljivo naucimo i pomognemo mu ako ne zna pravila ili se ne snalazi najbolje na projektu kao sto smo to i do sada radili.


Rankovi:

1. Sospettare

2. Ragazzo
3. Soldato
4. Rivenditore
5. Fornitore
6. Grafitero
7. Capo d'grafitero
8. Capo d'angolo
9. Turfer
10. Capo Supremo
11. Consigliere
12. Vice Don
13. DON
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
PRIHVAĆENO!

Pozvani ste za lider interview za The Families Gang, Interview će se održati 21.03.2024 u 19:00 budite u čekaonici


 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
ODBIJENO!

Razlog intervju

ZATVORENO!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom