Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
39656
Players nickname
brena_brenaa
Administrators nickname
Mujo_Simba
Date
Sep 13, 2023
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/OiPzfiC

brenaa

Player
Player
Joined
Feb 15, 2024
Messages
6
Pozdrav,
Dobio sam ban G.P. 1.1, 13.09.2023. zbog log in sa druge IP adrese. Sa pravilom nisam bio upoznat u to vrijeme, te priznajem gresku. Molio bih da pregledate zalbu i vratite mi pristup nalogu. U slucaju da se primjenjuju odredjene kazne (money wipe, ili slicno), pristajem i na to.

Takodje, vise puta sam se zalio u vezi ovoga i svaki put zalba je odbijena, jer je ovo navodno twink account. Molio bih da ponovo provjerite svoje podatke, jer ja sam 100% siguran da nikada nisam imao twink account te da nikada nisam pristupao serveru sa ove lokacije, MAC ili IP adrese. Pomenuti account (main) je napravljen 2022-06-06 10:56:12 u vrijeme dok nisam posjedovao ni ovaj racunar niti sam zivio ovdje gdje sada zivim, te je 100% nemoguce da sam ja ili bilo ko u tom periodu igrao na GRANDRP serveru.

Molim vas da jos jednom sve provjerite i date mi detaljne informacije i dokaze koji upucuju na suprotno.

Hvala!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom