Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
33522
Players nickname
Dejan Solejic
Suspect ID
37369
Date of violation
Mar 20, 2024
Time of violation
11:17
Proofs
https://www.youtube.com/

Dejan Solejic

Player
Player
Joined
Dec 13, 2022
Messages
272
Veliko poštovanje, nadam se ispravnoj i pravednoj odluci prema momku koji apsolutno ubija svaki roleplay na ovom serveru.
Naime već je bio banovan 7 dana za konstantno kršenje pravila, ali ga ni to nije opametilo posle toga je kažnjen za jedno od najtežih pravila g.p. 1.4 i milion manjih prekšaja.
Uz to je poznat po pravljenju dosta alt forum naloga kršeći Forum rule 9 sa ciljem vređanja ljudi preko njih. Isto je poznat po diskordu sporet na drva sa kog preti i vređa, tajksi je pisao o tome pre par meseci ( Rejected - Vredjanje Chief Admina | 37369, 37746 ), uz to prilažem dokaz da je diskord sporet na drva njegov, slika koju je on poslao muji u DM, pa delio dalje da ga ljudi ne bi prijavljivali za 1.4 koji je kršio ( https://media.discordapp.net/attach...t=webp&quality=lossless&width=897&height=1008 )
Oličenje je toksičnosti, i ja mislim da je osoba koja je ubedljivo najviše puta kažnjena za pravila 3.1 i 3.2 na celom serveru.
Ovo je prva žalba za konstanto kršenje pravila:
Ovo su prekršaji nastupili posle druge šanse:
 
Last edited:

Dejan Solejic

Player
Player
Joined
Dec 13, 2022
Messages
272
Informiši se da nisam na bl za početak, a sada ćemo i ovaj novi forum nslog prijaviti
Lp
 

batasemir95

Player
Player
Joined
Mar 18, 2024
Messages
5
Veliko poštovanje, nadam se ispravnoj i pravednoj odluci prema momku koji apsolutno ubija svaki roleplay na ovom serveru.
Naime već je bio banovan 7 dana za konstantno kršenje pravila, ali ga ni to nije opametilo posle toga je kažnjen za jedno od najtežih pravila g.p. 1.4 i milion manjih prekšaja.
Uz to je poznat po pravljenju dosta alt forum naloga kršeći Forum rule 9 sa ciljem vređanja ljudi preko njih. Isto je poznat po diskordu sporet na drva sa kog preti i vređa, tajksi je pisao o tome pre par meseci ( Rejected - Vredjanje Chief Admina | 37369, 37746 ), uz to prilažem dokaz da je diskord sporet na drva njegov, slika koju je on poslao muji u DM, pa delio dalje da ga ljudi ne bi prijavljivali za 1.4 koji je kršio ( https://media.discordapp.net/attach...t=webp&quality=lossless&width=897&height=1008 )
Oličenje je toksičnosti, i ja mislim da je osoba koja je ubedljivo najviše puta kažnjena za pravila 3.1 i 3.2 na celom serveru.
Ovo je prva žalba za konstanto kršenje pravila:
Ovo su prekršaji nastupili posle druge šanse:
sta se kurcis ti smokljane jedan
 

Dejan SoIejic

Player
Player
Joined
Mar 21, 2024
Messages
5
Informiši se da nisam na bl za početak, a sada ćemo i ovaj novi forum nslog prijaviti
Lp
Kako bre nisi dobio BL jel cujes ti momak sta pricas u drugom dokazu dejan priznaje sve decko reko si neke stvari koje nisi trebao da kazes...
 

c.stxjcxc

(ง'̀-'́)ง
Player
Joined
Jun 29, 2022
Messages
139
Eee ovo sam cekao.

Ja mislim da covjek koji je prekrsio tesko pravilo kao Administrator nebi trebao da prijavljuje nikog na ovom serveru. Dejan Solejic je mene licno podmicivao, i reko mi da skinem zalbu da cemo sve da resimo. Dokaz je gore u YT linkovima.
Kao drugo ovaj bivsi Administrator je u privatnom callu vredjao projekat. Rekao je da mu taj Projekat nije bitan ni 2%, a po mom misljenu Curatoru bivseg SAHPa, i bivsem Administratoru ovog Servera bi taj Projekat trebao biti veoma bitan. Imam i od toga snimak ako treba sve ce da iscrpi, cak i dje nam pokazujes kljuc od 840i, da se izfleksas na maloljetnima, jer nista drugo nemas da radis. I to sve u pola 4 ujutro. A sto je najjace nije 840i, i to jos auto na lizing strane table mjesecno radi samo da bi zaradio da plati auto a ne da bi postigao nesto, da bi nekad u buducnosti stekao nesto za svoju buducu familiju sa tvojom ,,devojcicom" kako si nam ti naglasio u callu. Takodje valda se ulazi u vezu da se to zavrsi sa svadbom i sretnoj familiji, bar sam ja tako odgojen ti ako nisi to jr onda problem do tebe i kako su te tvoji roditelji odgojili.
Ti kao odrastla osoba bi trebao da se mozda bavis necim drugim, a ne da kvaris djeci kao nama igricu, na kojoj provodimo sate i sate.
Razmisli prvo o svojim problemima, pa se bavi nasima.
Takodje ti nemas direktan pristup ovome serveru. Zbog cega tebe onda interesuje dali Limrex konstantno krsi pravila ili ne? Valda je to problem igraca ovog Servera.
Zbog cega te boli toliko sto smo mi prijavili da ti krsis pravila? Kao da ti je Projekat bio jedino u zivotu, a kao sto sam gore naveo, u callu govoris da te ne interesuje ni 2%?

Srdacan Pozdrav

I molim da se ovaj igrac i bivsi Administrator (Curator) ukloni, jer mi je pretio OOC, ako treba i od toga ce izadje snimak.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom