Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
42945
Players nickname
Konte Elpatron
Suspect ID
30101
Date of violation
Mar 21, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://streamable.com/9r3yzp.

Konte Elpatron

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
367
Tokom nedavne interakcije sa drugim igracem, igrač 30101 mu je ponudio novac u zamjenu za cleaner koji bi koristio prije svakog PC checka. Ova akcija krši pravila fer igre i stvara nepravednu prednost za igrača 30101.
Priložio sam snimak razgovora gde se vidi kako igrač 30101 traži da mu se proda PC cleaner: Watch IvoIvice | Streamable.
Molim administratore foruma da istraže ovu situaciju i preduzmu odgovarajuće mere protiv igrača 30101 kako bi se očuvala integritet igre i osigurala fer igra za sve igrače.
Hvala vam na posvećenosti ovom pitanju.

 
Last edited:

Sijan

Kad upalim tr*ggera svi beze
Player
Joined
Dec 21, 2023
Messages
54
Tokom nedavne interakcije sa drugim igracem, igrač 30101 mu je ponudio novac u zamjenu za cleaner koji bi koristio prije svakog PC checka. Ova akcija krši pravila fer igre i stvara nepravednu prednost za igrača 30101.
Priložio sam snimak razgovora gde se vidi kako igrač 30101 traži da mu se proda PC cleaner: Watch IvoIvice | Streamable.
Molim administratore foruma da istraže ovu situaciju i preduzmu odgovarajuće mere protiv igrača 30101 kako bi se očuvala integritet igre i osigurala fer igra za sve igrače.
Hvala vam na posvećenosti ovom pitanju.

Nemoj Konte ovo raditi uzivaj na Bahamima prvi ti je dan ;)
 

Tefo Koturic

Leader
Leader
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,780
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
Ne banujemo igrace na osnovu spominjanja zabranjenih softvera itd
Sto se tice Generalnog pravila 1.6 niste dostavili nikakve dokaza​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom