Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
38173
Players nickname
Lule Kovenko
Suspect ID
18787
Date of violation
Mar 20, 2024
Time of violation
15:09
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=FbF00cciGG8

LuleBanjas

Player
Player
Joined
Dec 27, 2023
Messages
84
Sve se vidi u povu nije ni zavrsio brojanje on puca.
Ali me zanima kako mi da vise od 90.
 

niksii

Player
Player
Joined
Sep 26, 2023
Messages
90
brale receno je da ima novi virus po imenu skibidi uvedena je kontrola po cijelom gradu takozvano preventiranje skibidi virusa ti si odbio testiranje sto je kaznjivo djelo prema clanku 90 stavka 2 pritom specijalna jedinica antiskibidi ti je naredila da izades iz automobila u protivnom da ce opaliti iz antiskibidivirusne puske sto se i desilo te u navedenom videu nije prekrseno nista
 

Richard Darkin

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
298
brale receno je da ima novi virus po imenu skibidi uvedena je kontrola po cijelom gradu takozvano preventiranje skibidi virusa ti si odbio testiranje sto je kaznjivo djelo prema clanku 90 stavka 2 pritom specijalna jedinica antiskibidi ti je naredila da izades iz automobila u protivnom da ce opaliti iz antiskibidivirusne puske sto se i desilo te u navedenom videu nije prekrseno nista
Tako je, kao sto je kolega spomenuo u pitanju je specijalna operacija “Antiskibidivirusna operacija”. Ovu operaciju vodi SAJ (Specijalna Antiskibidivirusna Jedinica) uz pomoć EMS-a. Sledeci put nemoj bezati, nego pristani na testiranje protiv skinidi sindroma
 

Denza Washington 🔥

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 16, 2023
Messages
1,506
Nakon pregleda dokaza odlucio sam ODBIT ovu žalbu.


Policajac koji Vam je brojao nije prekršio pravilo 6.15, lijepo Vam je receno da obavite pregled, medjutim Vi ste to odbijali, policajac je imao dovoljan IC razlog, ispunio je uslov i brojanje, tako da je sve regularno, ovo je suština RP-a i trebali ste odigrati malo bolji RP, otici na pregled, izvršiti provjere, i pružiti kvalitetniji RP, ovako ste pobjegli kao da Vas kriminalci jure, sve u svemu loš rp, a 6.15 nije prekršeno, nadam se da ste ne shvatili o cemu Vam govorim
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom