Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
45428
Players nickname
Tome Rajder
Suspect ID
2726
Date of violation
Mar 23, 2024
Time of violation
14:50
Proofs
https://streamable.com/fbjg6f

Tome Rajder

Player
Player
Joined
Dec 24, 2023
Messages
39
Stigao sam u sjedište Bloods bande obučen u njihovu odjeću s namjerom isplate duga zbog toga što je jedan član u njihovom sjedištu bio dužnik. Čim sam stigao tamo, odmah su počeli s brojanjem, počevši s četiri umjesto pet, i nedovršenim odbrojavanjem koje umjesto pet sekundi trajalo tri. Osoba nije nosila odgovarajuću odjeću svoje bande te nakon moje smrti vrijeđala je mrtvo tijelo. Osobe rade meta-gaming i fail roleplay, po mom mišljenju, zato što ne mogu znati da ja nisam član njihove bande i da s IC razlogom dolazim u njihovo sjedište.Molim administratora da kazni svaki off-topic komentar. (Molim da ovu žalbu zaobiđe Carlos Malchiny ili bilo koji drugi administratori koji se drži povučenih žalba.)
 

Stefo Zero

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
42
Stigao sam u sjedište Bloods bande obučen u njihovu odjeću s namjerom isplate duga zbog toga što je jedan član u njihovom sjedištu bio dužnik. Čim sam stigao tamo, odmah su počeli s brojanjem, počevši s četiri umjesto pet, i nedovršenim odbrojavanjem koje umjesto pet sekundi trajalo tri. Osoba nije nosila odgovarajuću odjeću svoje bande te nakon moje smrti vrijeđala je mrtvo tijelo. Osobe rade meta-gaming i fail roleplay, po mom mišljenju, zato što ne mogu znati da ja nisam član njihove bande i da s IC razlogom dolazim u njihovo sjedište.Molim administratora da kazni svaki off-topic komentar. (Molim da ovu žalbu zaobiđe Carlos Malchiny ili bilo koji drugi administratori koji se drži povučenih žalba.)
Brate upao si u sediste bande.. IRL bi te neko ubio cim upadnes sa autom tako a ne jos da se priblizis nekome tako, a mozda na fivemu funkcionise tako da preko odece znas jel neko u tvojoj bandi ili ne ali to ovde nije slucaj..
 

taysonbumbar

Player
Player
Joined
Apr 7, 2023
Messages
73
Brate upao si u sediste bande.. IRL bi te neko ubio cim upadnes sa autom tako a ne jos da se priblizis nekome tako, a mozda na fivemu funkcionise tako da preko odece znas jel neko u tvojoj bandi ili ne ali to ovde nije slucaj..
postovani osoba je imala masku i odecu vase boje, kako bi ti mogao da znas da nije kod vas ako lik ima masku + boju odece koju vi imate. Mg-ate ali jbg. A u ostalome to je jedan od primjera Mg-a; Znati kako se osoba zove dok ima masku
 

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
1,866
Nakon pregleda dokaza odlucio sam PRIHVATIT ovu žalbu

ID 31494 Dobit ce kaznu za G.P.6.15 + MG + G.P.6.24

ID 45428 Dobit ce kaznu za Geto Pravilo 1.3 + FearRp

Ne možete ulaziti u sjedište bande ni po kojem osnovu !

Jedini osnov kada mozete da dodjete je kada Vas Vođa ili zamjenik pozove, sve i da Vas je pozvao obicni clan navedene bande riskirate da dobijete kaznu, pozivanje i slicno rade samo vođe ili zamjenici !

Igrac koji Vas je ubio prekršio je G.P.6.15 + MG + G.P.6.24 jer Vas je prepoznao sa maskom i brojanje je bilo katastrofalno. Isto tako kolekcionar se svrstava u pocetne poslove,tako da isto kao da je igrac pokretna zelena zona,ukoliko sljedeci put kolekcionar Vam dodje u sjedište bande, nemojte ga pucati niti brojati, jer ako on krši pravila servera ne morate i vi, pozovite admina neka rješi situaciju IG

Ostali clanovi nisu prekršili pravila servera

Vi na ovaj nacin ne mozete dolaziti u sjedište bande, nikakav strah za život nemate pored 10 naoruzanih bandita pokušavate istjerati dug što je besmisleno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom