Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Pogrešno donesena odluka I Luka Lucciano

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
38310
Players nickname
Almin_Shadows
Administrators nickname
Mujo_Simba
Date
Mar 25, 2024
Time
00:00
Proofs
https://youtu.be

Bake_King

Player
Player
Joined
Mar 17, 2023
Messages
113
Poštovana administracijo...

Prije nešto manje od godinu dana ( nekih 8-9 mjeseci ) sam dobio ban za G.P 1.1....
Smatram da je navedeni administrator donio pogrešnu odluku, jer je sve bilo javljeno Deputy Chief Administratoru!

Naime, moj epic games account na kojem sam imao kupljenu licencu za GTA 5, preko kojeg sam prvi put isao na GRAND RP projekat je izgubljen, i ranije koristen za GRAND RP. ( to mozete pogledati u logovima).

Kako bih nastavio igrati GRAND RP projekat, uzeo sam GTA 5 account na epic gamesu od mog druga, jer nisam želio stati sa igrom.
Kako ne bih dobio neki ban, jer sam tada bio novi u igri, hajmo reci pocetnik na RP-u pitao sam drugare da li ja smijem promijeniti epic games nalog sa GTA, tj da li mogu dobiti neki ban.

Naravno, odgovorili su mi da mogu dobiti perma ban za generalno pravilo 1.1 ( tacnije dijeljenje accounta), te sam ja javio Muji ( deputy chief administratoru ) da sam promijenio epic games nalog.

Slika kao dokaz:
Kao sto vidite na slici, sve je javljeno Muji.
Nije nikakva montaza ili nesto slicno, nije problem, mogu vam upaliti screen share na discordu da pogledate da je chat REAL!

Nakon hajmo reci 3 mjeseca nakon toga, neko od mojih bližih drugova koji su znali da sam promijenio epic games nalog su me prijavili na tiket za G.P 1.1...

Zašto na tiket? Pa vjerovatno jer imam fake drugove i da se nebi znalo koji od njih je to uradio....

Molim administraciju da malo bolje sagleda ovu situaciju i pruže mi drugu šansu da igram na ovom RP projektu, bio bih vam veoma zahvalan.

Pristajem na Money Wipe, bilo kakvo skidanje novca, vozila i ostalog :)

Hvala na pažnji!

ID: 38310
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom