Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
19803
Players nickname
Mouhamed Aruhmadedov
Administrators nickname
Tefo Koturic
Date
Sep 18, 2023
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/487069/

Maddoxxx.exe

Player
Player
Joined
Sep 2, 2023
Messages
71
Postovanje, mislim da ste vec upuceni u celu moju situaciju i to kako sam dobio perma ban. Pokusao sam da vam objasnim da mi je ban bio namesten i u obliku osvete zbog mojega ponasanja koje sam imao u tom periodu. Danas vam dajem najveci i jedini validan dokaz da je ban namesten i da je to bilo u obliku osvete. Leader tadasnje familije "Hytsu" ce vam dole priznati da je ban bio u obliku osvete i da nista nisam krao kako su oni naveli. Mozete i sami proveriti da je to on preko foruma i mozete videti da je on napisao "Odobravam" na onu moju zalbu. Zamolio bih vas da ne brisete njegovu poruku ispod ako moguce. Prihvatam money wipe ili bilo kakav uvet da dobijem unban

Hvala na odvojenom vremenu
S postovanjem, Mouhamed Aruhmadedov
 

Djuka Raggazi

Player
Player
Joined
Jul 24, 2022
Messages
39
Slazem se sa svim navedenim gore, i da jeste bila "namestaljka" zbog interesa drugih ljudi, ne bavim se time niti me to zanima, ali odobravam da je bilo iz nazovimo tih namera, svakako ne mislim da decko treba da ostane banovan, tako da bih vaz zamolio da promotrite situaciju i date mu sansu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom