Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
53937
Players nickname
Lulee prevaraa
Suspect ID
47936,46037
Date of violation
Mar 30, 2024
Time of violation
02:34
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=VlPPhM_ySFo

Stef Shady

Player
Player
Joined
Oct 27, 2023
Messages
117
ID 47936 radi MK i PG. Ubija uhapšeno lice i dovršava ga,skuplja munciju sa poda dok drzi shotgun u ruci! želo bih da zatražite pov od igrača 46037 nije mi jasno kako me je ubio dok je ispadao iz auta,sve se vidi na snimku mislim da je cheat u pitanju.
 
Last edited:

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Prije nego počnem pregledavati ovu žalbu. Ispravite format. Pogledajte Pravila za podnošenje žalbe
  • Dostavite POV cijele situacije.
  • Na snimci koju ste dostavili iz vaše perspektive (POV) uočljivo je da ste već u stanju nesvijesti, što implicira da je RolePlay situacija bila u tijeku već određeno vrijeme.
Imate 12 sati da ispravite ove greške
 

Stef Shady

Player
Player
Joined
Oct 27, 2023
Messages
117


Format ispravljen i dostavljen pov pocetka situacije.
 
Last edited:

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu!​
  • ID 46037 i ID 47936 dobit će kaznu za G.P 6.15
  • Da biste izvršili čin eliminacije nekog igrača, neophodno je posjedovati valjan razlog utemeljen na principima RolePlaya. Primjerice, potrebno je jasno definirati specifične uvjete pod kojima se očekuje odgovor ili akcija druge strane, uz obavezno odbrojavanje od pet sekundi. Ukoliko dotična osoba ne postupi u skladu s postavljenim uvjetima, tada je opravdano primijeniti silu putem oružja.
  • ID 53937 i ID 49419 dobit će kaznu za MG
  • Strogo je zabranjeno preplitanje In Character (IC) i Out Of Character (OOC) komuniciranja tijekom roleplay situacije. U dostavljenim snimkama zabilježeno je kako ste komunicirali s kolegom putem Discorda o situaciji unutar roleplaya koja je trenutno aktualna, što predstavlja kršenje navedenog pravila.
ZATVORENO!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom