Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
50795
Players nickname
Lazar Lafete
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Mar 29, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/Ce46B2v

Ficomoncler

Player
Player
Joined
Dec 16, 2023
Messages
28
Dobro vece postovana administracijo dobio sam ban za g.p 1.1 dobio sam ban pre otprilike 1 mesec i to pravilo sam prekrsio kod drugara kad sam se ulogovo na svoj acc. Ovaj nalog 50795 mi je twink koji je banovan i na njemu sam skupljao pare i dosta toga jer sam zaboravio na prvi akaunt main 21049 i nakon toga sam sam video da na twink ne moze da se dobije unban. Imam stvarno zelju da zaigram na onom akauntu 50795 i da se sve bude kao pre. Ovu zalbu sam napisao opet jer je administrator Mujo Simba rekao da ce pogledati. Hvala na razumevanju.
 

Ficomoncler

Player
Player
Joined
Dec 16, 2023
Messages
28
Samo da dodam da pristajem na money wipe i na svaki nacin samo da ponovo zaigram na tom akanutu nadam se da ce te razumeti moju molbu i uvaziti. Hvala na razumevanju, ugodno vece zelim.
 

Ficomoncler

Player
Player
Joined
Dec 16, 2023
Messages
28
Mozete mi izbrisati moj main 21049 i ostaviti samo 50795 da mi to bude glavni nalog.Izvinite sto smetam nadam se da ce te mi dati sansu hvala na razumevanju. !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom